https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 171

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Bertand Russell: Kína és a kínai probléma. Angol eredetiből fordította és a bevezető részt írta: Geszti Lajos. Bp., (1932), Athenaeum Irodalmi és Nyomda Rt. Kiadói egészvászon kötésben. A fordító dedikációjával!
15779.

Bertand Russell: Kína és a kínai probléma. Angol eredetiből fordította és a bevezető részt írta: Geszti Lajos. Bp., (1932), Athenaeum Irodalmi és Nyomda Rt. Kiadói egészvászon kötésben. A fordító dedikációjával!

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Pilismaróti Bozóky Gyula: A Felvidék hazatért / Kárpátalja hazatért. Bp., 2008, magánkiadás. Irredenta kiadvány, az eredeti 1938-1939-es kiadás reprintje. Kartonált papírkötésben, védőtokban, jó állapotban.
15780.

Pilismaróti Bozóky Gyula: A Felvidék hazatért / Kárpátalja hazatért. Bp., 2008, magánkiadás. Irredenta kiadvány, az eredeti 1938-1939-es kiadás reprintje. Kartonált papírkötésben, védőtokban, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
9
Tanulmányok. Birtokszerzés, kézművesek, választások, agrárveszteségek, zenekultúra, malmok, források. Tolnai Megyei Levéltári Füzetek 4. Szerk.: Dr. Dobos Gyula. Szekszárd, 1994, Tolna Megyei Önkormányzat Levéltára. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 800 példányban.
15781.

Tanulmányok. Birtokszerzés, kézművesek, választások, agrárveszteségek, zenekultúra, malmok, források. Tolnai Megyei Levéltári Füzetek 4. Szerk.: Dr. Dobos Gyula. Szekszárd, 1994, Tolna Megyei Önkormányzat Levéltára. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 800 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Biró József: A kolozsvári Szent Mihály-templom barok(!) emlékei. Cluj-Kolozsvár, 1934, Glória Könyvnyomda. A szerző dedikációjával Hajnal István (1892-1956) történész részére. Papírkötésben, jó állapotban.
15782.

Biró József: A kolozsvári Szent Mihály-templom barok(!) emlékei. Cluj-Kolozsvár, 1934, Glória Könyvnyomda. A szerző dedikációjával Hajnal István (1892-1956) történész részére. Papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. Bp., 1925, Enciklopédia Rt., VIII+324+4 p. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, a gerincen pici sérüléssel.
15783.

Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. Bp., 1925, Enciklopédia Rt., VIII+324+4 p. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, a gerincen pici sérüléssel.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Oroszi Sándor: A magyar erdőgazdálkodás képes története 1919-1944. Bp., 2016. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15784.

Oroszi Sándor: A magyar erdőgazdálkodás képes története 1919-1944. Bp., 2016. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
1
Szekfű Gyula: A magyar állam életrajza. Történeti tanulmány. Bp., Dick Manó Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, kissé foltos.
15785.

Szekfű Gyula: A magyar állam életrajza. Történeti tanulmány. Bp., Dick Manó Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, kissé foltos.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Szilágyi Sándor: Felső-vadászi Rákóczy Zsigmond 1622-1652.+Szádeczky Lajos: Kornyáti Békés Gáspár. 1520-1579.+Deák Farkas: Uzoni Béldi Pál. 1621-1679.+Ipolyi Arnold: Bedegi Nyáry Krisztina. 1604-1641. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1886-1887, Méhner Vilmos, 4+183 p.+ 7 t.+4+103 p.+ 12 t.+4+215 p.+15 t.+4+132 p.+8 t. Átkötött félvászon-kötés, a táblák egy részét rossz helyre kötötték be, kissé kopottas borítóval.
15786.

Szilágyi Sándor: Felső-vadászi Rákóczy Zsigmond 1622-1652.+Szádeczky Lajos: Kornyáti Békés Gáspár. 1520-1579.+Deák Farkas: Uzoni Béldi Pál. 1621-1679.+Ipolyi Arnold: Bedegi Nyáry Krisztina. 1604-1641. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1886-1887, Méhner Vilmos, 4+183 p.+ 7 t.+4+103 p.+ 12 t.+4+215 p.+15 t.+4+132 p.+8 t. Átkötött félvászon-kötés, a táblák egy részét rossz helyre kötötték be, kissé kopottas borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Kódexek a középkori Magyarországon. Kiállítás az Országos Széchenyi Könyvtárban. Budapest, Budavári Palota, 1985. november 12. - 1986. február 28. Szerk.: Belák Béla. Bp., 1985, Interpress. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
15787.

Kódexek a középkori Magyarországon. Kiállítás az Országos Széchenyi Könyvtárban. Budapest, Budavári Palota, 1985. november 12. - 1986. február 28. Szerk.: Belák Béla. Bp., 1985, Interpress. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Czeglédy Károly: Magyar őstörténeti tanulmányok. Budapest Oriental Reprints. Series A 2. Szerk.: Schütz Ödön. Bp.,1985, Kőrösi Csoma Társaság-MTA Könyvtára. Kiadói papírkötésben. Megjelent 800 példányban.
15788.

Czeglédy Károly: Magyar őstörténeti tanulmányok. Budapest Oriental Reprints. Series A 2. Szerk.: Schütz Ödön. Bp.,1985, Kőrösi Csoma Társaság-MTA Könyvtára. Kiadói papírkötésben. Megjelent 800 példányban.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
1
Gerelyes Ede: A magyar múzeumügy a két forradalom időszakában 1918-1919. Budapest, 1967. 417p.
15789.

Gerelyes Ede: A magyar múzeumügy a két forradalom időszakában 1918-1919. Budapest, 1967. 417p.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Térképtudományi Tanulmányok. Studia Cartologica, Az ELTE térképtudományi Tanszékének évkönyve. Bp., 1958. HM. Térképészeti Intézet. 386 p + 1 melléklet. Kiadói papírkötésben,
15790.

Térképtudományi Tanulmányok. Studia Cartologica, Az ELTE térképtudományi Tanszékének évkönyve. Bp., 1958. HM. Térképészeti Intézet. 386 p + 1 melléklet. Kiadói papírkötésben,

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment