Books: Architecture, Art

Number of items: 195

Derkovits Gyula: 1514. 11 fametszet. Bp., 1936, Gondolat. Kissé foltos papír mappában, teljes!
16657.

30 000 HUF
81,08
88,24
Kozma, Ludwig (Kozma Lajos): Das neue Haus. Zürich, 1941, H. Girsberger. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16658.

10 000 HUF
27,03
29,41
Kozma Lajos:A nagy szonáta. Horváth Hilda bevezető tanulmányával. Gyoma, 2000, Kner Nyomda Rt., 69+3 p. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. 290. számú számozott példány. Kozma Lajos: A nagy szonáta c. művének facsimile, számozott kiadása. Kozma Lajos népszerű illusztrációival.
16659.

4 000 HUF
16660.

8 000 HUF
Mezei Ottó (szerk.): Csontváry-dokumentumok I-II. Tanulmányok. Bp., é.n Új művészet. Kiadói kartonálásban.
16661.

8 000 HUF
Gorka Lívia keramikusművész. Életműkatalógus. A kiállítás anyagát válogatta és a kiállítást rendezte: Szabó Lilla, Kollin András. Szelényi Károly fotóival. Bp.,2010, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16662.

5 000 HUF
Munkácsy képek Kecskeméten. Kiállítás Munkácsy Mihály műveiből v. Pákh Imre amerikai magángyűjtő, a békéscsabai Munkácsy Mihály Múzeum, a Magyar Nemzeti Galéria és a kecskeméti Katona József Múzeum képeiből. Szerk.: Szemenkár Mátyás. Kecskemét, 2008, Szemimpex Kiadó. A festmények mellett, számos fotóval Munkácsy Mihályról. Kiadói kartonált papírkötés.
16663.

3 000 HUF
Zsigmondi András (szerk.): Hídépítő történet. 1999, VÉ-KA Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, nyugdíjazás alkalmából írt sok aláírással, emléksorral.
16664.

5 000 HUF
Farkas Zsuzsa: Festő-fényképészek 1840-1880. Bp., 2005. Magyar Fotográfiai Múzeum.. Kartonált kiadói kötésben.
16665.

4 000 HUF
Farkas Zsuzsa: Embermásoló. Borsos József festőművész fényképeinek története. Kecskemét, 2009. Magyar Fotográfiai Múzeum.
16666.

4 000 HUF
Phillips, Phoebe: The Collectors Encyclopedia of Antiques. London, 1989, Bloomsbury Books. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16667.

Phillips, Phoebe: The Collectors' Encyclopedia of Antiques. London, 1989, Bloomsbury Books. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

2 000 HUF
11
Antikvitások kézikönyve. Szerk.: Miller, Judith; Miller, Martin. Bp., 1994, Láng Kiadó. Számos érdekes képpel, leírásokkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16668.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF