https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 195

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Derkovits Gyula: 1514. 11 fametszet. Bp., 1936, Gondolat. Kissé foltos papír mappában, teljes!
16657.
 

Derkovits Gyula: 1514. 11 fametszet. Bp., 1936, Gondolat. Kissé foltos papír mappában, teljes!

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
96,15
EUR
,
109,49
USD
Number of bids:
0
Kozma, Ludwig (Kozma Lajos): Das neue Haus. Zürich, 1941, H. Girsberger. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16658.
 

Kozma, Ludwig (Kozma Lajos): Das neue Haus. Zürich, 1941, H. Girsberger. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
32,05
EUR
,
36,50
USD
Number of bids:
0
Kozma Lajos:A nagy szonáta. Horváth Hilda bevezető tanulmányával. Gyoma, 2000, Kner Nyomda Rt., 69+3 p. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. 290. számú számozott példány. Kozma Lajos: A nagy szonáta c. művének facsimile, számozott kiadása. Kozma Lajos népszerű illusztrációival.
16659.
 

Kozma Lajos:A nagy szonáta. Horváth Hilda bevezető tanulmányával. Gyoma, 2000, Kner Nyomda Rt., 69+3 p. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. 290. számú számozott példány. Kozma Lajos: A nagy szonáta c. művének facsimile, számozott kiadása. Kozma Lajos népszerű illusztrációival.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
12,82
EUR
,
14,60
USD
Number of bids:
5
Szana Tamás: Magyar művészek. Műtörténelmi vázlatok képekkel. Bp., 1887, Révai, 8+251+5 p.+15 t. (Műmellékletek.) Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. A kötetben Munkácsy Mihály, Benczur Gyula, Zichy Mihály, Mészöly Géza, Jankó János, Aggházy Gyula és mások illusztrációival. Kiadói festett, gerincénél kissé felfeslett egészvászon kötésben. Egy tábla kijár.
16660.
 

Szana Tamás: Magyar művészek. Műtörténelmi vázlatok képekkel. Bp., 1887, Révai, 8+251+5 p.+15 t. (Műmellékletek.) Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. A kötetben Munkácsy Mihály, Benczur Gyula, Zichy Mihály, Mészöly Géza, Jankó János, Aggházy Gyula és mások illusztrációival. Kiadói festett, gerincénél kissé felfeslett egészvászon kötésben. Egy tábla kijár.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
25,64
EUR
,
29,20
USD
Number of bids:
0
Mezei Ottó (szerk.): Csontváry-dokumentumok I-II. Tanulmányok. Bp., é.n Új művészet. Kiadói kartonálásban.
16661.
 

Mezei Ottó (szerk.): Csontváry-dokumentumok I-II. Tanulmányok. Bp., é.n Új művészet. Kiadói kartonálásban.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
25,64
EUR
,
29,20
USD
Number of bids:
0
Gorka Lívia keramikusművész. Életműkatalógus. A kiállítás anyagát válogatta és a kiállítást rendezte: Szabó Lilla, Kollin András. Szelényi Károly fotóival. Bp.,2010, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16662.
 

Gorka Lívia keramikusművész. Életműkatalógus. A kiállítás anyagát válogatta és a kiállítást rendezte: Szabó Lilla, Kollin András. Szelényi Károly fotóival. Bp.,2010, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
16,03
EUR
,
18,25
USD
Number of bids:
2

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

333. Auction:
From 30 October  to 8 November
Payment deadline is 23 November

334. Auction:
From 13 November  to 22 November
Payment deadline is 7 December
Seeing: From 19 to 22 November

30. Major Auction
Seeing: 12 to 24 November
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment