https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 298

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1802 Exercitia oratoria super electione Mathiae I Hungarorum regis in regio Leutschov. Gymnasio per secundae humanitatis alumnos ... elaborata, Povolni Mihály evangélikus gimnáziumi tanárnak a lőcsei királyi gimnázium eseményén mondott beszéde, latin nyelven
12822.

1802 Exercitia oratoria super electione Mathiae I Hungarorum regis in regio Leutschov. Gymnasio per secundae humanitatis alumnos ... elaborata, Povolni Mihály evangélikus gimnáziumi tanárnak a lőcsei királyi gimnázium eseményén mondott beszéde, latin nyelven

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
1
1834-1868 4 db gyónási cédula, hozzávaló kis borítékkal
12823.

1834-1868 4 db gyónási cédula, hozzávaló kis borítékkal

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
3
1836 Sambs, Jacob: Neujahrsgabe für das Jahr 1836. Prag, Gottlieb Haase Söhne. Humoros évkönyvecske, 25 p.
12824.

1836 Sambs, Jacob: Neujahrsgabe für das Jahr 1836. Prag, Gottlieb Haase Söhne. Humoros évkönyvecske, 25 p.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
1844 A pozsonyi ág. evang. lyceumban a T. C. Németh Sándor Magy Lit professora elnöksége alatt fennálló Magyar Egyesületnek ... örömünnepére. 4p. 22x29 cm
12825.

1844 A pozsonyi ág. evang. lyceumban a T. C. Németh Sándor Magy Lit professora elnöksége alatt fennálló Magyar Egyesületnek ... örömünnepére. 4p. 22x29 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
2
1848 Nemzeti Színház, Bánk bán, REPRINT plakát, szakadással, hajtott, 53×41 cm
12826.

1848 Nemzeti Színház, Bánk bán, REPRINT plakát, szakadással, hajtott, 53×41 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1856 Baurnfeind Mihály (1826-1856) szegedi gyógyszerész halálozási értesítője, hajtásnyomokkal, szakadt, foltos.
12827.

1856 Baurnfeind Mihály (1826-1856) szegedi gyógyszerész halálozási értesítője, hajtásnyomokkal, szakadt, foltos.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
1862 Körmöcbánya, metszet, paszpartuban, 12×17 cm
12828.

1862 Körmöcbánya, metszet, paszpartuban, 12×17 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
1879-1880 The Boys Own Paper. II. évf. No.38-89. London, Leisure Hour. Angol nyelven. Rengeteg illusztrációval, közte néhány színes litográfiával is. Egészvászon-kötésben, kopott borítóval, egy kihajtható illusztráció sérült. / 1879-1880 The Boys Own Paper. Vol. II. No.38-89. London, Leisure Hour. With lot of illustrations, with some colorful litographies, in English language. Linen-binding, with worn cover, one foldable illustration damaged.
12829.

1879-1880 The Boy's Own Paper. II. évf. No.38-89. London, Leisure Hour. Angol nyelven. Rengeteg illusztrációval, közte néhány színes litográfiával is. Egészvászon-kötésben, kopott borítóval, egy kihajtható illusztráció sérült. / 1879-1880 The Boy's Own Paper. Vol. II. No.38-89. London, Leisure Hour. With lot of illustrations, with some colorful litographies, in English language. Linen-binding, with worn cover, one foldable illustration damaged.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
1886-1919 3 db régi gyászjelentés, hajtott
12830.

1886-1919 3 db régi gyászjelentés, hajtott

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
1887 Magyar Paedagogiai Szemle. VIII. kötet. Tanügyi havi-közlöny. Szerk. és kiadja: Rill József. Bp.,1887, Magyar Paedagogiai Szemle, 2+382 p.+12 t.(Fénnyomatú arcképek) Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
12831.

1887 Magyar Paedagogiai Szemle. VIII. kötet. Tanügyi havi-közlöny. Szerk. és kiadja: Rill József. Bp.,1887, Magyar Paedagogiai Szemle, 2+382 p.+12 t.(Fénnyomatú arcképek) Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
1873 Kiskunfélegyháza, hirdetmény a kolerajárvány miatt elmaradt Lőrinc-napi vásár megtartásáról, 34,5×21 cm
12832.

1873 Kiskunfélegyháza, hirdetmény a kolerajárvány miatt elmaradt Lőrinc-napi vásár megtartásáról, 34,5×21 cm

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
4
cca 1880 Ungarische Zigeunerlager, Beilage zur Bunten Welt III., litho kép paszpartuban, 18×22 cm
12833.

cca 1880 Ungarische Zigeunerlager, Beilage zur Bunten Welt III., litho kép paszpartuban, 18×22 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment