12083.
333. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
5 000 HUF
cca 1917 Kézzel írt szakácskönyv. Korabeli egészvászonkötésben, megviselt állapotban, laza fűzéssel, egy-két lap kijár, pár lap sérült, szakadt, foltos,