Scout

Number of items: 11

Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Írta és rajzolta: Ernest Thompson Seton. Fordította Temesi Győző. A Magyar Cserkésszövetség megbízásából kiadja a Franklin Társulat. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
12532.

1 000 HUF
2,91
3,45
1937 A Magyar Cserkészszövetség Pénzügyi Osztálya által kiállított számla, lopott pénz miatt, Bozó Gyula nevére
12533.

2 000 HUF
5,81
6,90
1933 Márton Lajos: Gödöllői Jamboree, rajzfüzet 40 rajzzal, foltos, 14x20 cm
12534.

1 000 HUF
2,91
3,45
12535.

2 000 HUF
5,81
6,90
12536.

3 000 HUF
8,72
10,34
Cserkészkönyv. A cserkészéletre készülő magyar fiúk számára. Teleki Pál előszavával, Witz Béla bevezetőjével. Szerk.: Temesi Győző. Főmunkatárs: Sztrilich Pál. Magyar Cserkész Könyvei 76-78. szám. Bp.,1929, Magyar Cserkészszövetség,(Élet-ny.) 264 p. V. kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
12538.

2 000 HUF
5,81
6,90
Cserkész bőröv fém övcsattal, h: 107 cm.
12539.

2 000 HUF
5,81
6,90
cca 1930 18 db, főleg cserkész fotó 6x9 cm
12540.

1 200 HUF
3,49
4,14
1922 A Magyar Cserkésszövetség alapszabályai 24p.
12541.

1 000 HUF
2,91
3,45
1939 Pax Ting cserkész felvarró 9x5 cm
12542.

1 000 HUF
2,91
3,45
cca 1920 Cserkész zenekar fotója 9x14 cm / Scout musicans
12543.

1 000 HUF
2,91
3,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.