https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 305

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1800 Görög ABC egy lapon. Rézmetszet. / Greek alphabet etching 18x22 cm
12725.

cca 1800 Görög ABC egy lapon. Rézmetszet. / Greek alphabet etching 18x22 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,91
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
cca 1800 4 db fametszetes szentkép, 9×5 cm
12726.

cca 1800 4 db fametszetes szentkép, 9×5 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
11,63
EUR
,
13,79
USD
Number of bids:
0
1821 Gyász emlék melly nagy méltóságú zsadányi, és törökszentmiklósi Almásy Pál Ts. kir. valóságos kamarás, belső titkos tanácsos, Szent István apostoli király közép keresztes vitéze ....Arad, 1821. Micheck. 4 p. Egy rézmetszetű címképpel 23x37 cm
12727.

1821 Gyász emlék melly nagy méltóságú zsadányi, és törökszentmiklósi Almásy Pál Ts. kir. valóságos kamarás, belső titkos tanácsos, Szent István apostoli király közép keresztes vitéze ....Arad, 1821. Micheck. 4 p. Egy rézmetszetű címképpel 23x37 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
11,63
EUR
,
13,79
USD
Number of bids:
1
Öröm érzés mellyet, ő excellentziája, a nagy méltóságú Erdődi, és Vöröskői gróf Pálffy Leopold ... Pozsony, 1822. 6p.
12728.

Öröm érzés mellyet, ő excellentziája, a' nagy méltóságú Erdődi, és Vöröskői gróf Pálffy Leopold ... Pozsony, 1822. 6p.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,81
EUR
,
6,90
USD
Number of bids:
1
1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A hazai s külföldi tudósításokhoz toldalékul írta s kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.
12729.

1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A' hazai 's külföldi tudósításokhoz toldalékul írta 's kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
58,14
EUR
,
68,97
USD
Number of bids:
0
Desewffy Aurél, Marczel, és Emil, gróf: Néhány szó a közönséghez a Hitel, Taglalat, és Világ ügyében. Kassán, 1832, Werfer Károly ny. X, (11)-39 p. A Hitel által kirobbantott vita egyik érdekes darabja. KOrabeli papírkötésben. borító és címlap szöveget érintő hiánnyal + 2 oldal a törzsszöveget nem érintő hiánnyal
12730.

Desewffy Aurél, Marczel, és Emil, gróf: Néhány szó a' közönséghez a' Hitel, Taglalat, és Világ ügyében. Kassán, 1832, Werfer Károly ny. X, (11)-39 p. A Hitel által kirobbantott vita egyik érdekes darabja. KOrabeli papírkötésben. borító és címlap szöveget érintő hiánnyal + 2 oldal a törzsszöveget nem érintő hiánnyal

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
23,26
EUR
,
27,59
USD
Number of bids:
0
1836 Vasárnapi újság. 1836. Január 10. - dec. 18., 92. sz.-141. sz. Szerk.: Brassai Sámuel. Kolozsvár, Erdélyi Híradó, 7-410 p. Rossz állapotban, a borítója sérült és viseltes, hiányos, a 91. sz. (7/8.) csak egy lap van meg, az utolsó szám után a Toldalék a 410. oldalon véget ér, pár lap sérült, hiányos (271/272,273/274.,275/276.,401/402., 297/298.), három lap kijár (405/406.,407/408.,409/410.)
12731.

1836 Vasárnapi újság. 1836. Január 10. - dec. 18., 92. sz.-141. sz. Szerk.: Brassai Sámuel. Kolozsvár, Erdélyi Híradó, 7-410 p. Rossz állapotban, a borítója sérült és viseltes, hiányos, a 91. sz. (7/8.) csak egy lap van meg, az utolsó szám után a Toldalék a 410. oldalon véget ér, pár lap sérült, hiányos (271/272,273/274.,275/276.,401/402., 297/298.), három lap kijár (405/406.,407/408.,409/410.)

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,72
EUR
,
10,34
USD
Number of bids:
16
1848 A Közlöny c. hivatalos lap december 3. száma. Szélén kissé rojtos.
12732.

1848 A Közlöny c. hivatalos lap december 3. száma. Szélén kissé rojtos.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,81
EUR
,
6,90
USD
Number of bids:
1
cca 1850 Vas megye zsemle és kenyér árszabály hirdetmény, német nyelven, 33,5x21 cm
12733.

cca 1850 Vas megye zsemle és kenyér árszabály hirdetmény, német nyelven, 33,5x21 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,49
EUR
,
4,14
USD
Number of bids:
0
1857 Katholikus Néplap, 1857 Tanodai Lapok egy-egy szám
12734.

1857 Katholikus Néplap, 1857 Tanodai Lapok egy-egy szám

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,49
EUR
,
4,14
USD
Number of bids:
2
1858 Meghívó Maximilian Füger von Rechtborn: Das alte und neue Privatrecht című jogi előadására, német nyelven, 41,5x26 cm
12735.

1858 Meghívó Maximilian Füger von Rechtborn: Das alte und neue Privatrecht című jogi előadására, német nyelven, 41,5x26 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,72
EUR
,
10,34
USD
Number of bids:
0
1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.
12736.

1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
29,07
EUR
,
34,48
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment