Ex libris - small-graphics

Number of items: 22

10512.

2 000 HUF
5,80
6,85
Jelzés nélkül: Erzsébet híd, rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 6,5×10,5 cm
10513.

800 HUF
2,32
2,74
Jelzés nélkül: In memoriam Galambosné Perjés Ilona. Rézkarc, papír, 8×8 cm
10514.

100 HUF
0,29
0,34
Ex libris philately 30 db aláírt filatéliával kapcsolatos ex libris, Vertel József, Kass János és mások, Sorszámozott 46/50. 22x15 cm
10515.

4 600 HUF
13,33
15,75
11 db ex libris lapokon, klf technikákkal, részben jelzettek.
10516.

1 600 HUF
4,64
5,48
cca 1930-1970 Vegyes ex libris tétel, kb. 240 db. Különféle nyomótechnikákkal, 13x18 cm és 5x3 cm közötti méretben.
10517.

16 000 HUF
46,38
54,79
Encs, Alkotótábor 1988 15 db klf művészek által tervezett képeslap
10518.

1 000 HUF
2,90
3,42
25
25 db különféle külföldi ex libris (Zbigniew Dolatowski, Tadeusz Szumarsli, Mirjam Kinos, stb.), linó/fametszet/rézkarc, papír, egy részük jelzett a dúcon, különböző méretben
10519.

4 400 HUF
12,75
15,07
Vegyes ex libris tétel, klisé/rézkarc, papír, magyar és külföldi vegyesen, jelzettek a klisén/dúcon, különböző méretben, összesen kb. 90 db
10520.

8 500 HUF
24,64
29,11
33 db ex libris: Diskay Lenke, Menyhárt József, Józsa János, Márton Lajos. Sassy Attila, Cs Uhrin Tibor. Gáborjáni Szabó Károly, Nagy Sándor János, Kovács Gyula, Gy Szabó Károly.
10521.

7 000 HUF
20,29
23,97

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.