Engravings

Number of items: 48

Felix Augustin Milius (1843-1894): Rokokó jelenet, rézmetszet, 11×7,5 cm
11000.

800 HUF
2,33
2,76
cca 1900 II. Orániai Vilmos herceg, Anton van Dyck nyomán, heliogravűr, 34×26 cm
11001.

800 HUF
2,33
2,76
1835 Arnault, Robert: Panorama der Universal-Geschichte der Völker und ihrer Religions-Meinungen seit dem grauesten Alterthume bis auf unsere Zeit, színezett rézmetszet, papír, az Erklärung des chronologischen Tableaus (Frankfurt am Main, 1835) című kötetből, sérült, javításokkal, üvegezett fa keretben, 96×63 cm
11002.

1835 Arnault, Robert: Panorama der Universal-Geschichte der Völker und ihrer Religions-Meinungen seit dem grauesten Alterthume bis auf unsere Zeit, színezett rézmetszet, papír, az "Erklärung des chronologischen Tableaus" (Frankfurt am Main, 1835) című kötetből, sérült, javításokkal, üvegezett fa keretben, 96×63 cm

8 000 HUF
23,26
27,59
cca 1880 VII. Károly francia király, acélmetszet, Goupil & Compagnie, feliratozva, 20×16 cm
11003.

800 HUF
2,33
2,76
Zemplényi Tivadar Búcsúsok című festményéről készült reprodukció, litográfia, papír, a Magyar festők sorozatból, 21×30 cm
11004.

Zemplényi Tivadar "Búcsúsok" című festményéről készült reprodukció, litográfia, papír, a "Magyar festők" sorozatból, 21×30 cm

800 HUF
2,33
2,76
1867 Auguszt Százs-Koburg-Gothai-Koháry herceg Brasilia tengeri admirálisának kőnyomatos portréja. Marastoni József munkája. / Lithographic portrait 20x26 cm.
11005.

5 000 HUF
14,53
17,24
cca 1867 Marastoni József: Josef Ressel erdész portréja, litográfia, papír, 27×21 cm
11006.

3 000 HUF
8,72
10,34
cca 1867 Marastoni József: Rudolph von Vivenot klimatológiaprofesszor portréja, litográfia, papír, 27×21 cm
11007.

3 000 HUF
8,72
10,34
1867 Melnitzky Ferenc szobrász képe. Marastoni József munkája. / Lithographic image of Franz Melnitzky sculptor. 21x27 cm
11008.

3 000 HUF
8,72
10,34
1867 Bakody Tivadar József (1825-1911) orvos, tanár kőnyomatos képe. Marastoni József munkája. / Lithographic image of Franz Melnitzky sculptor. 21x27 cm
11009.

6 000 HUF
17,44
20,69
cca 1867 Marastoni József: Mikołaj Zyblikiewicz lengyel politikus portréja, litográfia, papír, 27×21 cm
11010.

3 000 HUF
8,72
10,34
cca 1867 Marastoni József: Florian Ziemiałkowski lengyel politikus portréja, litográfia, papír, 27×21 cm
11011.

3 000 HUF
8,72
10,34

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.