Art-ceramics

Number of items: 16

Gorka Géza (1894-1971): Három füles váza. Repesztett mázas festett kerámia, jelzett (Nógrádverőce), hibátlan, m:26,5 cm
11109.

28 000 HUF
81,40
96,55
17
Gonda Margit (?-): Váza és tálka, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:14 cm, 17×17 cm
11110.

3 000 HUF
8,72
10,34
Mihály Béla (1930-2001): 4 db korsó, mázas kerámia, jelzett, egyiken lepattanás, m:14 cm (4×)
11111.

3 000 HUF
8,72
10,34
Vaskohászati Szakosztály Budapesti Helyi Szervezete, ezredforduló feliratú mázas kerámia emlékkorsó címerrel, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 7 cm, m: 14,5 cm
11112.

1 000 HUF
2,91
3,45
Iparművész figurális gyertyatartó, kézzel festett mázas kerámia, jelzés nélkül, m: 19 cm
11113.

1 000 HUF
2,91
3,45
11114.

3 000 HUF
8,72
10,34
Körmöcbányai szecessziós talpas tortatál és 6 db süteményes tányér, mázas kerámia, jelzett, a tálon nagyobb méretű lepattanás, tányérokon kisebb lepattanásokkal, d: 24 és 17 cm m: 11 cm
11115.

15 000 HUF
43,60
51,72
13
Jelzés nélkül: Madonna a gyermekkel. Gépi festés, gipsz, keretben, 56×16 cm
11116.

3 200 HUF
9,30
11,03
Hollóháza virágmintás kerámia tál, kézzel festett, jelzett, lepattanással, d: 22,5 cm
11117.

1 400 HUF
4,07
4,83
Kerámia mosdótál, matricás, jelzett (Adderley), kis kopásokkal, d: 40 cm
11118.

5 000 HUF
14,53
17,24
Festett kerámia vizeskorsó, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 31,5 cm
11119.

1 600 HUF
4,65
5,52
Gazdagon díszített vadászmotívumos mázas kerámia korsó, jelzett, rókás fogantyúval, fém fedéllel, apró kopásokkal, m: 28 cm
11120.

10 000 HUF
29,07
34,48

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.