Military

Number of items: 23

1873. Hadiérem Br katonai érdemérem mellszalaggal T:2 Hungary 1873. Military Medal Br medal with ribbon C:XF NMK 231.
30999.

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem mellszalaggal T:2 Hungary 1873. "Military Medal" Br medal with ribbon C:XF NMK 231.

1 000 HUF
20
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés fül és mellszalag nélkül T:2- durva ph.
31000.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés fül és mellszalag nélkül T:2- durva ph.

1 000 HUF
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- cserélt karika Hungary 1913. Mobilization Cross 1912-1913 zinc decoration without ribbon C:XF,VF replaced ring NMK 275.
31001.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- cserélt karika Hungary 1913. "Mobilization Cross 1912-1913" zinc decoration without ribbon C:XF,VF replaced ring NMK 275.

2 000 HUF
20
1914. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Leisek T:2,2- ü., ph. Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 1st Class hallmarked Ag decoration without ribbon. Sign.: Leisek C:XF,VF ding, edge error NMK 129.
31002.

1914. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Leisek T:2,2- ü., ph. Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" hallmarked Ag decoration without ribbon. Sign.: Leisek C:XF,VF ding, edge error NMK 129.

7 000 HUF
18,92
20,59
14
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- ü., patina Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration without hallmark, without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF ding, patina NMK: 133.
31003.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- ü., patina Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF ding, patina NMK: 133.

2 000 HUF
17
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Ferenc József Br sapkajelvény R. MARSCHALL 1915 gyártói jelzéssel (32x40mm) T:2 patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. Franz Joseph I Br badge with makers mark R. MARSCHALL 1915 (32x40mm) C:XF patina
31004.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József" Br sapkajelvény "R. MARSCHALL 1915" gyártói jelzéssel (32x40mm) T:2 patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" Br badge with makers mark "R. MARSCHALL 1915" (32x40mm) C:XF patina

2 000 HUF
1916. I. Világháborús emlékjelvény, belefoglalva 1912-1913. 10k Ag (2xklf) T:2- tűhiány 19196. World War I memorial badge, with 1912-1913 10 Kopeks Ag (2xdiff) C:VF missing needle
31005.

1 000 HUF
32
1922. Vitézi Jelvény zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal (57x38mm) T:2 zománchiány Hungary 1922. Badge of the Order of Vitéz enamelled Br badge, on the back two oblique bands (57x38mm) C:XF enamell missing
31006.

1922. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal (57x38mm) T:2 zománchiány Hungary 1922. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled Br badge, on the back two oblique bands (57x38mm) C:XF enamell missing

20 000 HUF
54,05
58,82
9
~1930-1940. Fém levente felvarró (58,5x39mm) T:2
31007.

4 400 HUF
11,89
12,94
~1930-1940. 2db klf réz Levente sapkajelvény T:2,2- enyhén hajlottak
31008.

2 600 HUF
7,03
7,65
13
1946. A Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje aranyozott és zománcozott Ag kitüntetés, hiányzik a teljes előoldali medalion T:3 a kampó elferdítve Hungary 1946. Order of Merit of the Hungarian Republic, Officers Cross enamelled and gilt silver decoration with vertical pin, the obverse medalion is missing C:F the hook on the back is bent
31009.

1946. "A Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje" aranyozott és zománcozott Ag kitüntetés, hiányzik a teljes előoldali medalion T:3 a kampó elferdítve Hungary 1946. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Officer's Cross" enamelled and gilt silver decoration with vertical pin, the obverse medalion is missing C:F the hook on the back is bent

1 000 HUF
37
~1952. Aknakutató zománcozott, Br sapkajelvény T:2
31010.

~1952. "Aknakutató" zománcozott, Br sapkajelvény T:2

1 000 HUF
19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF