Books: Travelling, Local History

Number of items: 203

15000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
6 000 HUF
19,23
22,22
  Add to cart
  Remove
Bernát István: Észak-Amerika. Közgazdasági és társadalmi vázlatok. Bp.,1886, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, fakó gerinccel, névbélyegzővel.
15001.

4 000 HUF
12,82
14,81
Hammer price:
4 000 HUF
15002.

Available
2 800 HUF
8,97
10,37
  Add to cart
  Remove
15003.

Available
3 000 HUF
9,62
11,11
  Add to cart
  Remove
A Duna-völgy. Magyarázó. a Magyar Földrajzi Intézet Rt. kiadásában. Megjelent a Duna-völgy és környéke c. 1:1000.000 léptékű térképéhez. Szerk.: DR. Rónai András-Dr. Teleki Géza.  [Bp.,1948, Egyetemi Nyomda], X+388 p. Korabeli átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
15004.

A Duna-völgy. Magyarázó. a Magyar Földrajzi Intézet Rt. kiadásában. Megjelent a "Duna-völgy és környéke" c. 1:1000.000 léptékű térképéhez. Szerk.: DR. Rónai András-Dr. Teleki Géza. [Bp.,1948, Egyetemi Nyomda], X+388 p. Korabeli átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.

Available
3 000 HUF
9,62
11,11
  Add to cart
  Remove
15005.

Available
3 000 HUF
9,62
11,11
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

331. Auction:
Payment deadline is October 19.

332. Auction:
From 9 to 18 October
Payment deadline is 2 November

Seeing: From 15 to 18 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.