Books: Tales

Number of items: 24

Török Sándor: Kököjszi és Bobojsza. Bp., Franklin. Kiadói félvászon kötés, gerincnél félig levált, előzéklap, címlap kijár, beragasztott fotókkal, egyébként jó állapotban.
17442.

1 400 HUF
4,52
5,15
17443.

1 000 HUF
3,23
3,68
Demény Dezső: A trifolium vagy három jómadár kalandjai. Bp.,1913, Franklin. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, sérült gerinccel. Az elülső borítón: Jutalomkönyv, a jutalmazott részt kitöltötték, a könyvben a jutalmazottnak járó emléklappal.
17444.

Demény Dezső: A trifolium vagy három jómadár kalandjai. Bp.,1913, Franklin. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, sérült gerinccel. Az elülső borítón: "Jutalomkönyv", a jutalmazott részt kitöltötték, a könyvben a jutalmazottnak járó emléklappal.

1 000 HUF
3,23
3,68
Fekete István: Hu. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1966, Móra. Első kiadás. Kiadói keménykötés.
17445.

1 000 HUF
3,23
3,68
Fekete István: Tüskevár. Bp., 1960, Móra Ferenc. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
17446.

1 000 HUF
3,23
3,68
Mikes Lajos: Sanyi manó könyve. Heinzelmann Emma illusztrációival. Bp., 2007, Holnap. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17447.

1 000 HUF
3,23
3,68

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

335. Auction:
Payment deadline is 21 December

336. Auction:
From 17 to 20 December
Payment deadline is 4 Januar
Seeing: From 17 to 20 December

30. Major Auction
Payment deadline is 7 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.