Books: Tales

Number of items: 24

Török Sándor: Kököjszi és Bobojsza. Bp., Franklin. Kiadói félvászon kötés, gerincnél félig levált, előzéklap, címlap kijár, beragasztott fotókkal, egyébként jó állapotban.
17442.

1 400 HUF
17443.

1 000 HUF
Demény Dezső: A trifolium vagy három jómadár kalandjai. Bp.,1913, Franklin. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, sérült gerinccel. Az elülső borítón: Jutalomkönyv, a jutalmazott részt kitöltötték, a könyvben a jutalmazottnak járó emléklappal.
17444.

Demény Dezső: A trifolium vagy három jómadár kalandjai. Bp.,1913, Franklin. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, sérült gerinccel. Az elülső borítón: "Jutalomkönyv", a jutalmazott részt kitöltötték, a könyvben a jutalmazottnak járó emléklappal.

1 000 HUF
Fekete István: Hu. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1966, Móra. Első kiadás. Kiadói keménykötés.
17445.

1 000 HUF
Fekete István: Tüskevár. Bp., 1960, Móra Ferenc. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
17446.

1 000 HUF
Mikes Lajos: Sanyi manó könyve. Heinzelmann Emma illusztrációival. Bp., 2007, Holnap. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17447.

1 000 HUF
17448.

1 600 HUF
Arany 1x1. Reich Károly rajzaival. Bp., 1972, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17449.

800 HUF
Walter Krumbach: Kormoska. Fordította: Donászy Magda. Erika Baarmann rajzaival. Bp.,é.n, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17450.

1 200 HUF
Bolidzsár Iván: Tündér Viola és a bábuk. Würtz Ádám rajzaival. Bp.,1981, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17451.

800 HUF
Tarbay Ede-Tomaska Irén: Séta az állatkertben. Bp.,1963, Móra. 2. kiadás. Kiadói kartonált leporello-kötés, kopott borítóval, az elülső borítón sérüléssel.
17452.

1 000 HUF
H. Becher Stowe: Tamás bátya kunyhója. I-II. kötet (teljes). Angolból átdolgozta Darvai Móric. Budapest, é. n. Lampel Róbert. 179 [1] p. 12 t.; 185 [1] p. 8 t. A két kötet egységes, kiadói, díszesen aranyozott és festett egészvászon-kötésben.
17453.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF