Books: Religion

Number of items: 68

Auserlesene Andacht zu dem Hochwürdigsten Heiligen Sacrament des Altars oder am Fest des zarten Fronleichnams.Pozsony, 1771, Franz Augustin Patzko. Későbbi velúrkötésben.
17358.

4 000 HUF
3 db Brevarium Romanum. Roma, 1911. Egészbőr kötésben. Kisebb hibákkal
17359.

6 000 HUF
Havas Károly: Az inkvizíció története. Bp., 1927, Rozsnyai Károly. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval.
17360.

2 000 HUF
Herrn von Boulognes weiland Bischofs von Troyes, ernannten Erzbischofs von Vienne, Sämmtliche Predigten. Vierter Theil. Frankfurt am Main, 1836, Andreäische Buchhandlung, 349+1+2 p. Német nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal./Paperbinding, with worn cover, and little bit spotty pages, in German language.
17361.

Herrn von Boulogne's weiland Bischofs von Troyes, ernannten Erzbischofs von Vienne, Sämmtliche Predigten. Vierter Theil. Frankfurt am Main, 1836, Andreäische Buchhandlung, 349+1+2 p. Német nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal./Paperbinding, with worn cover, and little bit spotty pages, in German language.

1 000 HUF
Kauzly Dezső: Theolgia Pastoralis. 1890. Kopott félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, számos aláhúzással. Stencilezéssel sokszorosított kézirat. Latin nyelven.  Kauzly Dezső (1855-1942) nagyprépost, a veszprémi szeminárium erkölcstan- és lelkipásztorkodástan tanára és szentszéki ügyész (1893-1935.)
17362.

1 000 HUF
Dr. Stöhr Ágoston: Lelkipásztorkodási egészségtan különös tekintettel a közegészségügytanra. 1. kötet. A második eredeti kiadás után fordította a veszprémi növendékpapság Pázmányköre. Munkálatok. 16. folyam. Bp., 1884, Hunyadi Mátyás Intézet, XIV+2+402+4 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, pici sérüléssel a gerincen, jó állapotban.
17363.

Dr. Stöhr Ágoston: Lelkipásztorkodási egészségtan különös tekintettel a közegészségügytanra. 1. kötet. A második eredeti kiadás után fordította a veszprémi növendékpapság Pázmányköre. Munkálatok. 16. folyam. Bp., 1884, "Hunyadi Mátyás" Intézet, XIV+2+402+4 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, pici sérüléssel a gerincen, jó állapotban.

1 000 HUF
17364.

4 000 HUF
17365.

3 600 HUF
9,73
10,59
17366.

3 800 HUF
10,27
11,18
17367.

1 200 HUF
Horae Beatae Mariae Virginis I-II. kötet. Az Egri Főegyházmegyei Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Iványi Sándor és Dercsényi Dezső tanulmányaival. Bp., 1976, Magyar Helikon - Corvina. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
17368.

2 000 HUF
Biblia. Fordította a Magyar Bibliatársulat Ószövetségi és Újszövetségi Bibliafordító Szakbizottsága. Bp.,2008, Magyar Református Egyház Kálvin János Kiadója. Kiadói műbőr-kötés.
17369.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF