Books: History

Number of items: 159

16544.

5 000 HUF
16546.

4 800 HUF
12,97
14,12
16547.

1 600 HUF
Salacz Gábor: A magyar kultúrharc története 1890-1895. Bécs, 1938. (Szerző.) 399 p. Kiadói papírborítékban, javított gerinccel
16548.

3 000 HUF
16549.

2 600 HUF
7,03
7,65
16550.

2 200 HUF
5,95
6,47
László király emlékezete. Szerk.: Katona Tamás. Bibliotheca Historica. Bp.,1977, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16551.

800 HUF
Balla Antal: Magyarország története. Bp., [1942], Singer és Wolfner. Térképekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
16552.

1 000 HUF
16554.

800 HUF
A lipcsei pör. Dimitrov okiratai, levelei és följegyzései. Moszkva, 1944, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó, 135+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.
16555.

800 HUF
Kopácsi Sándor: AZ 1956-os magyar forradalom és a Nagy Imre per. Tanúk-korukról. New Brunswick, 1980, Magyar Öregdiák Szövetség - Bessenyei György Kör, 64 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16556.

800 HUF
16557.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF