https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 159

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Halász István: Az 1848 és 1849-diki magyar szabadságharcz vértanuinak emlékkönyve. Életrajzok: Vahot Imre, Sarkady István és több név nélkül. (Pest, 1873, Halász, Buschmann ny., Kunosy ny.) 32 lev., 24 tábla helyett 19 tábla. (kőnyomatok). Kiadói, javított gerincű, kopott vászonkötésben, foltos lapokkal.
15792.
 

Halász István: Az 1848 és 1849-diki magyar szabadságharcz vértanuinak emlékkönyve. Életrajzok: Vahot Imre, Sarkady István és több név nélkül. (Pest, 1873, Halász, Buschmann ny., Kunosy ny.) 32 lev., 24 tábla helyett 19 tábla. (kőnyomatok). Kiadói, javított gerincű, kopott vászonkötésben, foltos lapokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
38,46
EUR
,
44,44
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
12 000 HUF
Refresh
Dr. Karácsonyi János: A Magyar Nemzetségek a XIV. század közepéig. Bp.,1995, Nap Kiadó Bt. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban. Reprint!
15793.
 

Dr. Karácsonyi János: A Magyar Nemzetségek a XIV. század közepéig. Bp.,1995, Nap Kiadó Bt. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban. Reprint!

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
11 000 HUF
35,26
EUR
,
40,74
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
11 000 HUF
Refresh
Rátz Kálmán: Oroszország története. Ősidőktől - 1917 November 6-ig. Bp., 1943, Grill Károly, XVI+629 p. Fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, belül jó állapotban.
15794.
 

Rátz Kálmán: Oroszország története. Ősidőktől - 1917 November 6-ig. Bp., 1943, Grill Károly, XVI+629 p. Fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, belül jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 000 HUF
19,23
EUR
,
22,22
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 000 HUF
Refresh
Gróf Teleki Pál: Beszédek 1939. Bp.,é.n.,Stádium, 121+2 p. Kiadói papírkötés.
15795.
 

Gróf Teleki Pál: Beszédek 1939. Bp.,é.n.,Stádium, 121+2 p. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 600 HUF
8,33
EUR
,
9,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 600 HUF
Refresh
Dr. Csuday Jenő: A magyarok története I-II. kötet. Bécs, 1897, Mechitharista Kongregáció. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, laza fűzéssel, kijáró címkéekkel és borítókkal.
15796.
 

Dr. Csuday Jenő: A magyarok története I-II. kötet. Bécs, 1897, Mechitharista Kongregáció. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, laza fűzéssel, kijáró címkéekkel és borítókkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 600 HUF
11,54
EUR
,
13,33
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 600 HUF
Refresh
Asztalos Miklós - Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp., é. n., Dante. Díszes, aranyozott bőrkötésben, jó állapotban.
15797.
 

Asztalos Miklós - Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp., é. n., Dante. Díszes, aranyozott bőrkötésben, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
12,82
EUR
,
14,81
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
Refresh

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

331. Auction:
Payment deadline is October 19.

332. Auction:
From 9 to 18 October
Payment deadline is 2 November

Seeing: From 15 to 18 October

 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment