Books: History

Number of items: 159

15792.

12 000 HUF
38,71
44,12
Dr. Karácsonyi János: A Magyar Nemzetségek a XIV. század közepéig. Bp.,1995, Nap Kiadó Bt. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban. Reprint!
15793.

11 000 HUF
35,48
40,44
15794.

6 000 HUF
19,35
22,06
Gróf Teleki Pál: Beszédek 1939. Bp.,é.n.,Stádium, 121+2 p. Kiadói papírkötés.
15795.

2 600 HUF
8,39
9,56
Dr. Csuday Jenő: A magyarok története I-II. kötet. Bécs, 1897, Mechitharista Kongregáció. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, laza fűzéssel, kijáró címkéekkel és borítókkal.
15796.

3 600 HUF
11,61
13,24
Asztalos Miklós - Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp., é. n., Dante. Díszes, aranyozott bőrkötésben, jó állapotban.
15797.

4 000 HUF
12,90

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

335. Auction:
Payment deadline is 21 December

336. Auction:
From 17 to 20 December
Payment deadline is 4 Januar
Seeing: From 17 to 20 December

30. Major Auction
Payment deadline is 7 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.