Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 57

17095.

4 000 HUF
Schürger Rezső: A mixer, coctail-, bár- és kávéházi italok kézikönyve, Bp., 1929, Pax kiadó. Kiadói papírkötésben, viseltes borítóval
17096.

3 200 HUF
8,65
9,41
A jó házikonyha. A sűtés-főzés tudományának új kódexe. Összeállította bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp, é.n., Singer és Wolfner Rt. Kilencedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel.
17097.

3 000 HUF
Dr. Páter Béla: Csodahatású gyógynövények. Magyar Nép Könyvtára. 51. sz. Cluj(Kolozsvár),1936, Minerva. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel, néhány ceruzás aláhúzással
17098.

1 000 HUF
A Britannia Szálloda diétás konyhája. Bp.,én.(cca 1920-1930),Korvin Testvérek-ny., 61+3 p. Szövegközti képanyaggal, közte a Britannia Szálló belső teréről. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, foltos.
17099.

1 800 HUF
Varró Aladár Béla: Arc- és testápolás gyógynövényekkel. Új gyógymódok és receptek. Bp.,1938, Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, szakadozott borítószélekkel, foltos.
17100.

1 000 HUF
Rézi néni: Szegedi Szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Bp., 1913, Athenaeum, 484 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, kijáró lapokkal, pár lap széle szakadozott, rossz állapotban.
17101.

1 000 HUF
Csáky Sándor: A huszadik század szakácsművészete. Bp., 1936., [Petőfi Irodalmi Vállalat], 832 p. + 7 t. (két oldalas) + 61 p. Szövegközti illusztrációkkal. Harmadik, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó címlappal és címképpel.
17102.

1 000 HUF
16
Házi cukrászat és befőttek könyve. Összeállította Sárosi Bella. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, Hírlap- és Könyvkiadó-vállalat,(Globus-ny.), 166+10 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, egy helyen aláhúzással, és bejelelölésekkel.
17103.

2 000 HUF
14
Komsa Anna: Kipróbált szakácskönyve. Oradea (Nagyvárad), 1928, Sonnenfeld Adolf Rt. Grafikai Műintézete, 272 p. Második kiadás, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban, foltos, kopott borítóval, a szennylapok foltosak, a hátsó szennylapon és az utolsó oldalon ceruzás jegyzettel,
17104.

1 200 HUF
10
[Magyar Elek:] Az ínyesmester szakácskönyve. Buenos Aires,1954, Kárpát, 592+2 p. Új, lényegesen bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a gerince sérült, javított, a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van. Emigráns kiadás!
17105.

1 000 HUF
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1941. Váncza és társa. Tizenhetedik kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott papírborítóval, az utolsó lap foltos.
17106.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF