Photo
Number of items: 252
1779035
12095
331
Photo
Other collectibles
1986 Jankovszky György(1946-): Víkend ház XIX, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, részben színezett, kartonra kasírozva, 12x18 cm
5 000 HUF
1848285
12096
331
Photo
Other collectibles
1983 Jankovszky György(1946-): New York 10/2, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra ragasztva, 12×18 cm
4 000 HUF
1848288
12097
331
Photo
Other collectibles
1968 Jankovszky György(1946-): Budapest Kerepesi temető, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra ragasztva, 14,5×20,5 cm
5 000 HUF
1848263
12098
331
Photo
Other collectibles
cca 1955 Korschelt Miklós (1900-1982): Életképek, pecséttel jelzett vintage fotó, 3 db, sérülésekkel, 18×23 cm
1 200 HUF
767209
12099
331
Photo
Other collectibles
cca 1980-1990 Kovács Melinda vintage fotóművészeti alkotása, Férfi bársonnyal, színezett fotó, jelzetlen, 13x15 cm.
1 600 HUF
1834726
12100
331
Photo
Other collectibles
cca 1930-1940 H.B. Leon: New York, feliratozott fotó, 12x19 cm / cca 1930-1940 H.B. Leon: New York, 19x12 cm
2 000 HUF
1845198
12101
331
Photo
Other collectibles
cca 1939 Dr. Leszl Kornél (?-?) budapesti fotóművész hagyatékából 3 db vintage fotóművészeti alkotás, az egyik feliratozva, aláírva, 24×18 cm
1 600 HUF
1845249
12102
331
3200
Photo
Other collectibles
cca 1977 Kazincbarcika, Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, 13 db vintage fénykép, többsége feliratozott, 18x24 cm
3 200 HUF
1845091
12103
331
Photo
Other collectibles
cca 1992 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott vintage fénykép (Vadvízország), 30x40 cm
1 600 HUF
1845097
12104
331
Photo
Other collectibles
cca 1991 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott vintage fénykép (Ha csak emlék az élet), 37,5x24 cm
1 400 HUF
1845098
12105
331
Photo
Other collectibles
cca 1984 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott vintage fénykép (Csillék), 30x40 cm
1 400 HUF
1845099
12106
331
Photo
Other collectibles
cca 1987 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott, pecséttel jelzett vintage fénykép (Vízparti látomás), 40x30 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m