Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 68

Martinelli Jenő (1886-1949) ~1920. Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja - Budapest anno domini MDCCCXXIII / 1927 Junius hó Br sportérem (34,5mm) T:2 ph.
31067.

Martinelli Jenő (1886-1949) ~1920. "Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja - Budapest anno domini MDCCCXXIII / 1927 Junius hó" Br sportérem (34,5mm) T:2 ph.

1 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) ~1920. Ferencz Városi Torna Club Br sportérem (2x) egyik füllel és a hátoldalán gravírozással (40mm) T:2,2-
31068.

Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Ferencz Városi Torna Club" Br sportérem (2x) egyik füllel és a hátoldalán gravírozással (40mm) T:2,2-

1 600 HUF
Arató Gyula (1889-1969) ~1930. Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége Verseny díj / Kardcsapat III. 1931. IV. 11. Br díjérem (35mm) T:2 ph., patina
31069.

Arató Gyula (1889-1969) ~1930. "Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége Verseny díj / Kardcsapat III. 1931. IV. 11." Br díjérem (35mm) T:2 ph., patina

1 000 HUF
9
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1931. Csengery Antal a Polgári Iskola Megteremtője 1868. / Ép testben ép lélek aranyozott Br emlékérem, mellszalag nélkül (36mm) T:2
31070.

1 000 HUF
1934. Tornász Világbajnokság Budapest aranyozott Br gomblyukjelvény Cserkészbolt V. N Sándor u.6. gyártói jelzéssel (30x16mm) T:1-
31071.

1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" aranyozott Br gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:1-

1 000 HUF
1940. Pestszenterzsébet Legénynap Cu lemezmedál füllel (28mm) T:2
31072.

1940. "Pestszenterzsébet Legénynap" Cu lemezmedál füllel (28mm) T:2

1 000 HUF
1947. A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata kitüntetés patinázott bronz miniatűr kitűzője T:1,1-
31073.

1947. "A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata" kitüntetés patinázott bronz miniatűr kitűzője T:1,1-

1 000 HUF
18
1948. XIV. Olimpia London 1948 zománcozott gomblyukjelvény (18x23mm) T:2
31074.

1948. "XIV. Olimpia London 1948" zománcozott gomblyukjelvény (18x23mm) T:2

1 400 HUF
1948. 1848-1948 / A magyar sportoló ifjúság szabadságünnepe 1948. VI. 5-6-7. Labdarúgás I zománcbetétes, ezüstözött díjérem (47mm) T:2,2- patina, kopott ezüstözés
31075.

1948. "1848-1948 / A magyar sportoló ifjúság szabadságünnepe 1948. VI. 5-6-7. Labdarúgás I" zománcbetétes, ezüstözött díjérem (47mm) T:2,2- patina, kopott ezüstözés

1 000 HUF
1949. Megvédjük a békét - 1949. VIII. 28. Cu fém kitűző (28mm) T:2
31076.

1949. "Megvédjük a békét - 1949. VIII. 28." Cu fém kitűző (28mm) T:2

1 000 HUF
1949. A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata zománcozott aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel adományozói tokban, igazolvánnyal és utólag laminált adományozói okirattal T:2 / Hungary 1949. Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Gold class enamelled gilt Br decoration on ribbon, with thin ribbon and miniature in original case, with bearers document C:XF NMK 534.
31077.

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata" zománcozott aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel adományozói tokban, igazolvánnyal és utólag laminált adományozói okirattal T:2 / Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Gold class" enamelled gilt Br decoration on ribbon, with thin ribbon and miniature in original case, with bearers document C:XF NMK 534.

8 000 HUF
31078.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF