15002.
331. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dr. Schermann Szilárd: Kassa és a Kassai hegyek kalauza. Bp., 1944, Magyarországi Kárpát Egyesület. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopottas állapotban.