https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 260

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Mendöl Tibor: Szarvas földrajza. Debrecen, 1928, Kertész József Ny. 70 l., 1 lev., 5 t. (térképek, grafikonok). Későbbi nyl kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával.
15084.

Mendöl Tibor: Szarvas földrajza. Debrecen, 1928, Kertész József Ny. 70 l., 1 lev., 5 t. (térképek, grafikonok). Későbbi nyl kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Budapest krónikája a kezdetektől napjainkig. Szerk.: Bart István. Bp.,2007, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotban.
15500.

Budapest krónikája a kezdetektől napjainkig. Szerk.: Bart István. Bp.,2007, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotban.

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
1
Pethő Zsoltné Németh Erika: Szentendre utcanevei. (Várostörténetei olvasmány.) Szentendre, 1996, Könyvtár a Művelődés Jogáért Alapítvány. Második, bővített javított kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által Vándor Katalin helytörténésznek dedikált példány.
15501.

Pethő Zsoltné Németh Erika: Szentendre utcanevei. (Várostörténetei olvasmány.) Szentendre, 1996, Könyvtár a Művelődés Jogáért Alapítvány. Második, bővített javított kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által Vándor Katalin helytörténésznek dedikált példány.

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
1
Budapest Lexikon I-II. kötet. Szerk.: Berza László. Bp.,1993, Akadémiai Kiadó. Második, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15503.

Budapest Lexikon I-II. kötet. Szerk.: Berza László. Bp.,1993, Akadémiai Kiadó. Második, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Magyarország képekben. Honismertető album I. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Bp., 1989, Minerva-Helikon, 392p. Kiadói félvászon-kötésben, Nyl védőborítóval
15504.

Magyarország képekben. Honismertető album I. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Bp., 1989, Minerva-Helikon, 392p. Kiadói félvászon-kötésben, Nyl védőborítóval

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
Pest megye műemlékei I-II. kötet. Magyarország Műemléki Topográfiája. V. kötet. Bp., 1958, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
15505.

Pest megye műemlékei I-II. kötet. Magyarország Műemléki Topográfiája. V. kötet. Bp., 1958, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
0
Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV., VI. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó, egyébként jó állapotban.
15506.

Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV., VI. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Csatkai Endre-Dercsényi Dezső-Entz Géza et al.: Sopron és környéke műemlékei. Előszót írta: Fülep Lajos. Magyarország Műemléki Topográfiája II. kötet. Győr-Sopron Megye Műemlékei I. rész. Szerk.: Dercsényi Dezső. Bp., 1956, Akadémiai Kiadó. II. javított és bővített kiadás. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér rajzokkal, képekkel, és egészoldalas színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói illusztrált papírborítóban, kissé szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
15507.

Csatkai Endre-Dercsényi Dezső-Entz Géza et al.: Sopron és környéke műemlékei. Előszót írta: Fülep Lajos. Magyarország Műemléki Topográfiája II. kötet. Győr-Sopron Megye Műemlékei I. rész. Szerk.: Dercsényi Dezső. Bp., 1956, Akadémiai Kiadó. II. javított és bővített kiadás. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér rajzokkal, képekkel, és egészoldalas színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói illusztrált papírborítóban, kissé szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Mezőkövesd város monográfiája. Szerk.: Dr. Sárközi Zoltán, Dr. Sándor István. Bp., 1973, Borsod m. Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, a gerincére felírták a címet, az elülső borítón kis folt, de egyébként jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.
15509.

Mezőkövesd város monográfiája. Szerk.: Dr. Sárközi Zoltán, Dr. Sándor István. Bp., 1973, Borsod m. Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, a gerincére felírták a címet, az elülső borítón kis folt, de egyébként jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Veszprém megye földrajzi nevei IV. A veszprémi járás. A Magyar Nyelvtudományi Társaság Kiadványai 194. Bp., 2000, Magyar Nyelvtudományi Társaság. Kiadói papírkötés.
15510.

Veszprém megye földrajzi nevei IV. A veszprémi járás. A Magyar Nyelvtudományi Társaság Kiadványai 194. Bp., 2000, Magyar Nyelvtudományi Társaság. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Dr. Horváth Ferenc: Kecskemét vasútjai. (1845-1919.) Kecskeméti füzetek 5. Kecskemét, 1995, Kecskeméti Lapok-Kecskemét Monográfia Szerkesztősége. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15511.

Dr. Horváth Ferenc: Kecskemét vasútjai. (1845-1919.) Kecskeméti füzetek 5. Kecskemét, 1995, Kecskeméti Lapok-Kecskemét Monográfia Szerkesztősége. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Number of bids:
0
Dr. Sipos Imre - Szalay János: Zics története. hn.,2003, Miklósi, (Budakeszi,Paletta Press-ny.), 282p. Kiadói kartonált papírkötés.
15512.

Dr. Sipos Imre - Szalay János: Zics története. hn.,2003, Miklósi, (Budakeszi,Paletta Press-ny.), 282p. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,89
EUR
,
12,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment