Books: Travelling, Local History

Number of items: 260

15000.

22 000 HUF
59,46
64,71
15001.

3 000 HUF
15002.

3 000 HUF
15003.

9 000 HUF
24,32
26,47
15004.

8 000 HUF
15005.

6 000 HUF
A főváros közlekedésének tömegközlekedésének másfél évszázada. I. kötet. A reformkortól 1919-ig. Szerk.: Bencze Géza-Koroknai Ákos-Sudár Kornélia-Szekeres József. Bp.,1987, BKV. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15006.

6 000 HUF
Heves megye kézikönyve. Handbook of Heves county. Szerk.: Guszmanné Nagy Ágnes. Magyarország megyei kézikönyvei 9. kötet. County Handbooks of Hungary. 9. hn., 1997, CEBA. Kiadói kartonált papírkötés.
15007.

4 000 HUF
Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára I-II. Budapest, 1984, Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése-Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói műbőr kötés Reprint kiadás! Jó állapotban.
15008.

4 000 HUF
15009.

9 000 HUF
24,32
26,47
15010.

4 000 HUF
15011.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF