https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Tales Number of items: 90
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1758545
17249
331
0
800
Books: Tales
Other collectibles
Max Lucado: A legnemesebb. Sergio Martinez illusztrációival. Fordította: Ficsor Lillia. Bp.,2011, Keresztyén Ismeretterjesztő Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1758495
17250
331
0
800
Books: Tales
Other collectibles
Csiga-biga házikó. Vidám mondókák és versek. Rajzolta: Radvány Zsuzsa. h.n.,é.n.,Pro Junior. Kiadói kartonált leporelló-kötés, jó állapotban.
The item is not available
1666496
17251
331
0
1600
Books: Tales
Other collectibles
Ingrid Holsen: Zsuzsi az intézetben. Átdolgozta Kertész Erzsébet. Pályi Jenő rajzaival. Bp.,1944, Nova. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült, hiányos gerinccel, de belül jó állapotban, szövegközti illusztrációkkal.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1612267
17252
331
0
1000
Books: Tales
Other collectibles
Paulini Béla: Dugasz Matyi birodalma. A szerző rajzaival. Bp.,1958, Móra. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1604724
17253
331
0
1000
Books: Tales
Other collectibles
Hárs László: Tóbiás, a gyáva óriás. Gyermekmesék felnőtteknek. Janovits István rajzaival. Bp., 1946, Népszava Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1614290
17254
331
0
1000
Books: Tales
Other collectibles
Guruljborsócska. A Szovjetunió népeinek meséi. Szerk.: Kroh László. Fordította Drávai Gizella. L. Leviczkij rajzaival. Ungvár (Uzshorod), 1958, Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1613940
17255
331
0
800
Books: Tales
Other collectibles
Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, ajándékozási sorokkal.
The item is not available
1613932
17256
331
0
1000
Books: Tales
Other collectibles
Bartócz Ilona: Pesti kislány falun. Gábor Éva rajzaival. Bp.,[1960], Minerva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1758519
17257
331
0
800
Books: Tales
Other collectibles
Astrid Lindgren: The Tomten. Harald Wiberg illusztrációival. Edinburgh, 2009, Floris Books. Angol nyelven. Kartonált papírkötés. /
Astrid Lindgren: The Tomten. Illustrated by Harald Wiberg. Edinburgh, 2009, Floris Books. Paperbinding, in English language. 1758511
17258
331
0
800
Books: Tales
Other collectibles
Edwards Zsuzsanna: Víganvolt Valentin cirkusza és más mesék. Pécs, 2006, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1758541
17259
331
0
1000
Books: Tales
Other collectibles
Mig Holder: Panov apó karácsonya. Lev Tolsztoj népmesefeldolgozása. Julie Downing illusztrációival. Fordította: Nagy Erzsébet. Bp.,2014, Harmat. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1727154
17260
331
0
1800
Books: Tales
Other collectibles
Arthur Ransome: Fecskék és fruskák. Fordította: Baloghy Mária. Szegő Éva rajzaival. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment