Books: Tales

Number of items: 90

17261.

1 000 HUF
3,21
3,65
17262.

800 HUF
2,56
2,92
A repülő hajó. A Szovjetunió népeinek meséiből. Válogatta és fordította Rab Zsuzsa. Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1977 Móra, 530+4 p. Negyedik, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, javított kötéssel, a címlapon tintás satírozással a címben.
17263.

2 200 HUF
7,05
8,03
17264.

1 800 HUF
5,77
6,57
Gerald Durrell: Léghajóval a világ körül. Graham Percy rajzaival. Fordította: Barabás András. Bp.,1990, Park. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
17265.

3 000 HUF
9,62
10,95
17266.

5 000 HUF
16,03
18,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

333. Auction:
From 30 October  to 8 November
Payment deadline is 23 November

334. Auction:
From 13 November  to 22 November
Payment deadline is 7 December
Seeing: From 19 to 22 November

30. Major Auction
Seeing: 12 to 24 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.