Books: History

Number of items: 168

4 db 1956-al és a Gulaggal kapcsolatos könyv
16524.

1 000 HUF
Karsai Elek: A budai Sándor-palotában történt 1919-1941. Bp., 1967, Táncsics Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval.
16525.

800 HUF
16526.

2 200 HUF
5,95
6,47
16527.

2 200 HUF
5,95
6,47
16528.

3 800 HUF
10,27
11,18
16529.

8 000 HUF
16530.

8 000 HUF
A középkori élet. Európai antológia. Bp.,1964, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban.
16531.

800 HUF
16532.

1 000 HUF
16533.

4 000 HUF
16534.

1 400 HUF
16535.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF