https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 168

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Magyar Történelmi Archívum sorozat, 9 db. Kiadói aranyozott műbőr-mappában, kiadói tokban, a mappákban 87 db témát tartalmazó mappával. Reprodukciókkal, mellékletekkel, a dokumentumok átirataival, fordításaival. Színes illusztrációkkal. Bp., Archív Kiadó. Az első kötetben tulajdonosi oklevéllel. 2128. számú sorszámozott példány. A teljes gyűjteményt igazoló kiadói levéllel. Jó állapotban.
15759.
 

Magyar Történelmi Archívum sorozat, 9 db. Kiadói aranyozott műbőr-mappában, kiadói tokban, a mappákban 87 db témát tartalmazó mappával. Reprodukciókkal, mellékletekkel, a dokumentumok átirataival, fordításaival. Színes illusztrációkkal. Bp., Archív Kiadó. Az első kötetben tulajdonosi oklevéllel. 2128. számú sorszámozott példány. A teljes gyűjteményt igazoló kiadói levéllel. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
320,51
EUR
,
370,37
USD
Number of bids:
0
Ribáry Ferenc-Marczali Henrik-Molnár Antal: Világtörténelem a mívelt magyar közönség számára I-VIII. kötet. 1-148. füzet. Bp.,1879-1885, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott félbőr mappák, benne kiadói papírkötéses füzetekkel, változó állapotban, részben szakadozott papírborítókkal és kopott félbőr borítókkal. Két füzet hiányzik: 130., 144. füzetek.
15760.
 

Ribáry Ferenc-Marczali Henrik-Molnár Antal: Világtörténelem a mívelt magyar közönség számára I-VIII. kötet. 1-148. füzet. Bp.,1879-1885, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott félbőr mappák, benne kiadói papírkötéses füzetekkel, változó állapotban, részben szakadozott papírborítókkal és kopott félbőr borítókkal. Két füzet hiányzik: 130., 144. füzetek.

 
The item is not available
Starting price:
38 000 HUF
121,79
EUR
,
140,74
USD
Number of bids:
0
Vadnai Béla: Verespataktól Lőcséig. (A magyar biztosítás története a XIX. századig.) A közművelődés könyvei 3. szám. Bp.,1942, Országos Közművelődési Szövetség (Országos Közművelődési Tanács), K. V. Filmnyomda-ny.), 3 p. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték. Vadnai Béla kártyájával.
15761.
 

Vadnai Béla: Verespataktól Lőcséig. (A magyar biztosítás története a XIX. századig.) A közművelődés könyvei 3. szám. Bp.,1942, Országos Közművelődési Szövetség (Országos Közművelődési Tanács), K. V. Filmnyomda-ny.), 3 p. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték. Vadnai Béla kártyájával.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
16,03
EUR
,
18,52
USD
Number of bids:
0
Szilágyi Sándor: Felső-vadászi Rákóczy Zsigmond 1622-1652.+Szádeczky Lajos: Kornyáti Békés Gáspár. 1520-1579.+Deák Farkas: Uzoni Béldi Pál. 1621-1679.+Ipolyi Arnold: Bedegi Nyáry Krisztina. 1604-1641. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1886-1887, Méhner Vilmos, 4+183 p.+ 7 t.+4+103 p.+ 12 t.+4+215 p.+15 t.+4+132 p.+8 t. Átkötött félvászon-kötés, a táblák egy részét rossz helyre kötötték be, kissé kopottas borítóval.
15762.
 

Szilágyi Sándor: Felső-vadászi Rákóczy Zsigmond 1622-1652.+Szádeczky Lajos: Kornyáti Békés Gáspár. 1520-1579.+Deák Farkas: Uzoni Béldi Pál. 1621-1679.+Ipolyi Arnold: Bedegi Nyáry Krisztina. 1604-1641. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1886-1887, Méhner Vilmos, 4+183 p.+ 7 t.+4+103 p.+ 12 t.+4+215 p.+15 t.+4+132 p.+8 t. Átkötött félvászon-kötés, a táblák egy részét rossz helyre kötötték be, kissé kopottas borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
25,64
EUR
,
29,63
USD
Number of bids:
0
Ókori lexikon I-II. kötet. Szerk.: Pecz Vilmos. Bp.,1902-1904, Franklin-Társulat. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.
15763.
 

Ókori lexikon I-II. kötet. Szerk.: Pecz Vilmos. Bp.,1902-1904, Franklin-Társulat. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
9 000 HUF
28,85
EUR
,
33,33
USD
Number of bids:
3
Pukánszkyné Kádár Jolán: A Nemzeti Színház százéves története I-II. kötet. I. kötet: A Nemzeti Színház százéves története. II. kötet: Iratok a Nemzeti Színház történetéhez. Magyarország Újabbkori Történetének Forrásai. Bp.,1938-1940, Magyar Történelmi Társulat,(Kir. Magyar Egyetemi Nyomda-ny.), IX+581+2 p.; X+2+878 p.+3 t. (1 kihajtható). Kiadói papírkötés, foltos gerinccel, kissé foltos az első kötet elülső borítója, de belül jó állapotban.
15764.
 

Pukánszkyné Kádár Jolán: A Nemzeti Színház százéves története I-II. kötet. I. kötet: A Nemzeti Színház százéves története. II. kötet: Iratok a Nemzeti Színház történetéhez. Magyarország Újabbkori Történetének Forrásai. Bp.,1938-1940, Magyar Történelmi Társulat,(Kir. Magyar Egyetemi Nyomda-ny.), IX+581+2 p.; X+2+878 p.+3 t. (1 kihajtható). Kiadói papírkötés, foltos gerinccel, kissé foltos az első kötet elülső borítója, de belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
16,03
EUR
,
18,52
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

331. Auction:
Payment deadline is October 19.

332. Auction:
From 9 to 18 October
Payment deadline is 2 November

Seeing: From 15 to 18 October

 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment