https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 175

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Az Én múzeumom sorozat 3 füzete:  Néray Katalin: Madarász-Székely-Lotz+Szabó Júlia:Courbet-Daumier-Meunier., Hárs Éva: Csók, Koszta, Rudnay. Bp.,1965-1969, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés, az egyik foltos.
16761.

Az Én múzeumom sorozat 3 füzete: Néray Katalin: Madarász-Székely-Lotz+Szabó Júlia:Courbet-Daumier-Meunier., Hárs Éva: Csók, Koszta, Rudnay. Bp.,1965-1969, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés, az egyik foltos.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Dr. Eduard Plietzsch: Peter Paul Rubens. Volksbücher der Kunst. Bielefield-Leipzig,é.n., Velhagen&Klasing. Kiadói papírkötés.
16762.

Dr. Eduard Plietzsch: Peter Paul Rubens. Volksbücher der Kunst. Bielefield-Leipzig,é.n., Velhagen&Klasing. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Lyka Károly: A táblabíró világ művészete I-IV. (Két kötetben.) Nemzeti Irodalmunk mesterei. Bp., 1922, Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben.
16763.

Lyka Károly: A táblabíró világ művészete I-IV. (Két kötetben.) Nemzeti Irodalmunk mesterei. Bp., 1922, Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Lyka Károly: A művészetek története. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis nyomódással a gerincen.
16764.

Lyka Károly: A művészetek története. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis nyomódással a gerincen.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Kállai Ernő: Picasso. Bp.,1948,Új Idők Irodalmi Intézet Rt.(Singer és Wolfner),(Hungária-ny.), 86 p.+LXXX t. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel.
16765.

Kállai Ernő: Picasso. Bp.,1948,Új Idők Irodalmi Intézet Rt.(Singer és Wolfner),(Hungária-ny.), 86 p.+LXXX t. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Moliere: Tartuffe. Ford: Ivánfi Jenő.  Bp. 1904. Ifj. Nágel Ottó. 1t. 46p. + 1t. (műmelléklet) Ritka kiadás! Kövessy Albert (1860-1924) sziniigazgató, rendező pecséttel és bejegyzésekkel megjelölt súgó és rendezői példánya. Későbbi félvászon kötésben
16766.

Moliere: Tartuffe. Ford: Ivánfi Jenő. Bp. 1904. Ifj. Nágel Ottó. 1t. 46p. + 1t. (műmelléklet) Ritka kiadás! Kövessy Albert (1860-1924) sziniigazgató, rendező pecséttel és bejegyzésekkel megjelölt súgó és rendezői példánya. Későbbi félvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Art Forum. 2013-2014. Magyar Képzőművészeti és Iparművészeti Társaságok Szövetsége. Szerk.: Butak András. Bp.,2014, MKITSZ. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
16767.

Art Forum. 2013-2014. Magyar Képzőművészeti és Iparművészeti Társaságok Szövetsége. Szerk.: Butak András. Bp.,2014, MKITSZ. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Rippl-Rónai állandó kiállítás. Kaposvár. Róma-hegy. Kaposvár, é.n., Somogy-megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés.
16768.

Rippl-Rónai állandó kiállítás. Kaposvár. Róma-hegy. Kaposvár, é.n., Somogy-megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1
Dávid Katalin: Magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16769.

Dávid Katalin: Magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Karóra katalógus. Bp., 2010, Luxury Report Kft. Kiadói papírkötés.
16770.

Karóra katalógus. Bp., 2010, Luxury Report Kft. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
1
Pasteiner Gyula: A művészetek története. A legrégibb időktől napjainkig. Bp., 1885, Franklin-Társulat, XIII+763 p. Átkötött egészvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, javított lapszélekkel.
16771.

Pasteiner Gyula: A művészetek története. A legrégibb időktől napjainkig. Bp., 1885, Franklin-Társulat, XIII+763 p. Átkötött egészvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, javított lapszélekkel.

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
11,35
EUR
,
12,35
USD
Number of bids:
0
Építési zsebkönyv I-II. Szerk.: Dr. Möller Károly. Bp., 1934-1935, Szerzői kiadás,(Királyi Magyar Egyetemi Nyomda), 1200+XL+1087+XIV p. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a II. kötet foltos.
16772.

Építési zsebkönyv I-II. Szerk.: Dr. Möller Károly. Bp., 1934-1935, Szerzői kiadás,(Királyi Magyar Egyetemi Nyomda), 1200+XL+1087+XIV p. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a II. kötet foltos.

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
11,35
EUR
,
12,35
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment