Military

Number of items: 18

1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés sérült mellszalaggal (34mm) T:2  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with damaged ribbon (34mm) C:XF
30972.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés sérült mellszalaggal (34mm) T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with damaged ribbon (34mm) C:XF

1 200 HUF
1914. Ferenc József - II. Vilmos Al medál füllel, szalag nélkül (33mm) T:2
30973.

1914. "Ferenc József - II. Vilmos" Al medál füllel, szalag nélkül (33mm) T:2

3 000 HUF
Zutt Richard (1887-1938) 1914. Hadsegélyező ovális Br medál, részben zománcozott, fehér zománc (53x33mm) T:2  Hungary 1914. Military Aid 1914 commemorative Br medallion of the Hungarian Military Aid Office, partially enamelled with white enamel. Sign: Richard Zutt (53x33mm) C:XF  HP-6814.
30974.

Zutt Richard (1887-1938) 1914. "Hadsegélyező" ovális Br medál, részben zománcozott, fehér zománc (53x33mm) T:2 Hungary 1914. "Military Aid 1914" commemorative Br medallion of the Hungarian Military Aid Office, partially enamelled with white enamel. Sign: Richard Zutt (53x33mm) C:XF HP-6814.

4 000 HUF
22
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés, nem saját mellszalaggal, BRONZ fémjel peremen T:2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with not its own ribbon, hallmark on edge C:XF NMK 418.
30975.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés, nem saját mellszalaggal, "BRONZ" fémjel peremen T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with not its own ribbon, hallmark on edge C:XF NMK 418.

2 400 HUF
1939-1945. Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött Br kitüntetés, fémjel a peremen modern mellszalaggal, nem eredeti tokban. Szign.: Berán Lajos T:1- / Hungary 1939-1945. Large Hungarian Silver Gallantry Medal silver-plated Br decoration, hallmark on edge on modern ribbon, in not original case. Sign.: BERÁN L. C:AU NMK 433.
30976.

1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés, fémjel a peremen modern mellszalaggal, nem eredeti tokban. Szign.: Berán Lajos T:1- / Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated Br decoration, hallmark on edge on modern ribbon, in not original case. Sign.: BERÁN L. C:AU NMK 433.

40 000 HUF
108,11
117,65
~1960-1980. Honvédelmi Érdemérem 20 év aranyozott fém kitüntetés mellszalagon, dísztokban + 1988. MHSZ 40 aranyozott és részben zománcozott kitüntetés eredeti dísztokban T:1-,2
30977.

~1960-1980. "Honvédelmi Érdemérem 20 év" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon, dísztokban + 1988. "MHSZ 40" aranyozott és részben zománcozott kitüntetés eredeti dísztokban T:1-,2

1 400 HUF
1965. Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 25, 30 és 35 év után, zománcozott fém kitüntetések mellszalag nélkül T:2
30978.

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 25, 30 és 35 év után, zománcozott fém kitüntetések mellszalag nélkül T:2

1 000 HUF
~1970-1980. BM Akadémia KH zománcozott sapkajelvény (26,5x46mm) T:2 kis zománchiba
30979.

~1970-1980. "BM Akadémia KH" zománcozott sapkajelvény (26,5x46mm) T:2 kis zománchiba

1 600 HUF
10
1989. Testvériség Barátság Honvédelmi Többtusa - MHSZ - Tata 89 zománcozott kitűző + DN Zrínyi Katonai Akadémia (2xklf ) zománcozott sapkajelvény T:2
30980.

1989. "Testvériség Barátság Honvédelmi Többtusa - MHSZ - Tata '89" zománcozott kitűző + DN "Zrínyi Katonai Akadémia" (2xklf ) zománcozott sapkajelvény T:2

1 400 HUF
Csehszlovákia 1970. Fegyverbarátsági Érem ezüstözött fém kitüntetés, eredeti tokban, szalagsávval T:2,2- Czechoslovakia 1970. Za upevnovani prátelství ve zbrani silver plated decoration in original case with thin ribbon C:XF,VF
30981.

Csehszlovákia 1970. "Fegyverbarátsági Érem" ezüstözött fém kitüntetés, eredeti tokban, szalagsávval T:2,2- Czechoslovakia 1970. "Za upevnovani prátelství ve zbrani" silver plated decoration in original case with thin ribbon C:XF,VF

2 000 HUF
Szovjetunió 1930-1991. Vörös Csillag Érdemrend zománcozott Ag kitüntetés csavaros hátlappal, sorszám a hátoldalán T:2 Soviet Union 1930-1991. Order of the Red Star enamelled Ag decoration with screw back, serial number on back C:XF
30982.

Szovjetunió 1930-1991. "Vörös Csillag Érdemrend" zománcozott Ag kitüntetés csavaros hátlappal, sorszám a hátoldalán T:2 Soviet Union 1930-1991. "Order of the Red Star" enamelled Ag decoration with screw back, serial number on back C:XF

15 000 HUF
40,54
44,12
Szovjetunió 1943. Dicsőség rendje, III. osztály Ag kitüntetés mellszalaggal, hátoldalán gravírozott sorszám T:2 kis ph. Soviet Union 1943. Order of Glory, 3rd Class Ag decoration with ribbon with engraved serial number on backside C:XF small edge error
30983.

Szovjetunió 1943. "Dicsőség rendje, III. osztály" Ag kitüntetés mellszalaggal, hátoldalán gravírozott sorszám T:2 kis ph. Soviet Union 1943. "Order of Glory, 3rd Class" Ag decoration with ribbon with engraved serial number on backside C:XF small edge error

18 000 HUF
48,65
52,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF