15003.
330. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
32
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben II. kötete: Bécs és Alsó-Ausztria. Bp., 1888, Magyar Királyi Állami Nyomda. Szövegközti és egész oldalas képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, dombornyomásos, zöld egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.