https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 201

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Pestmegye Trianon után. I-II. kötet. Szerk.: Frühwirth Mátyás, Dömjén Miklós. Bp.,1930,Ladányi Kános Madách-Hentschel Henrik-ny.,240+4+2+245-528+4 p. Számos szövegközti képpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
15000.
 

Pestmegye Trianon után. I-II. kötet. Szerk.: Frühwirth Mátyás, Dömjén Miklós. Bp.,1930,"Ladányi Kános "Madách"-Hentschel Henrik-ny.,240+4+2+245-528+4 p. Számos szövegközti képpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
10 000 HUF
32,05
EUR
,
36,63
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Borsod-Abaúj-Zemplén megye története és legújabb kori adattára. Szerk.: Varga Gáborné. Miskolc, 1970, Borsod-Abaúj-Zemplén megye Tanácsa Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötés.  Megjelent 2500 példányban.
15001.
 

Borsod-Abaúj-Zemplén megye története és legújabb kori adattára. Szerk.: Varga Gáborné. Miskolc, 1970, Borsod-Abaúj-Zemplén megye Tanácsa Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 2500 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
5 000 HUF
16,03
EUR
,
18,32
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Baranyi András: Munkács, ahogy nagyszüleink látták. Magyar, ukrán kétnyelvű könyv. Vitéz Pál Sándor alapítvány, 2007. Kiadói kartonálásban.
15002.
 

Baranyi András: Munkács, ahogy nagyszüleink látták. Magyar, ukrán kétnyelvű könyv. Vitéz Pál Sándor alapítvány, 2007. Kiadói kartonálásban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
5 000 HUF
16,03
EUR
,
18,32
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben II. kötete: Bécs és Alsó-Ausztria. Bp., 1888, Magyar Királyi Állami Nyomda. Szövegközti és egész oldalas képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, dombornyomásos, zöld egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
15003.
 

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben II. kötete: Bécs és Alsó-Ausztria. Bp., 1888, Magyar Királyi Állami Nyomda. Szövegközti és egész oldalas képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, dombornyomásos, zöld egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
12,82
EUR
,
14,65
USD
Number of bids:
32
Hammer price:
24 000 HUF
[Losontzi István]: Hármas Kis-Tükör, melly Magyarország I. Legujabb földleirását, II. Régibb és legujabb polgári állapotát, III. A Magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét hiven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. 1840 évi kiadás. Pest, 1840, Trattner-Károlyi, 202 + 48 p. Hiányos, térkép hiányzik. Korabeli megviselt félbőr kötésben
15004.
 

[Losontzi István]: Hármas Kis-Tükör, melly Magyarország' I. Legujabb földleirását, II. Régibb és legujabb polgári állapotát, III. A' Magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét hiven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. 1840 évi kiadás. Pest, 1840, Trattner-Károlyi, 202 + 48 p. Hiányos, térkép hiányzik. Korabeli megviselt félbőr kötésben

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
12,82
EUR
,
14,65
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
4 000 HUF
1921 Sztrókay István: Nagy-Budapest közlekedési problémái, Bp., 1921, Németh József Technikai Könyvkereskedése. 2 rajzmelléklettel, Különlenyomat a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet közlönyének 1921. évi 27-28. számából, 12 p.
15005.
 

1921 Sztrókay István: Nagy-Budapest közlekedési problémái, Bp., 1921, Németh József Technikai Könyvkereskedése. 2 rajzmelléklettel, Különlenyomat a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet közlönyének 1921. évi 27-28. számából, 12 p.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
9,62
EUR
,
10,99
USD
Number of bids:
3
Hammer price:
3 000 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction buyer's provision: 22%

329. Auction:
Payment deadline is September 21.

330. Auction:
From 11 September to 21 Septermber
Payment deadline is 5 October

Seeing: From 17 to 20 September

 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment