Books: Travelling, Local History

Number of items: 201

Pestmegye Trianon után. I-II. kötet. Szerk.: Frühwirth Mátyás, Dömjén Miklós. Bp.,1930,Ladányi Kános Madách-Hentschel Henrik-ny.,240+4+2+245-528+4 p. Számos szövegközti képpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
15000.

10 000 HUF
32,05
36,50
15001.

5 000 HUF
16,03
18,25
15002.

5 000 HUF
16,03
18,25
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben II. kötete: Bécs és Alsó-Ausztria. Bp., 1888, Magyar Királyi Állami Nyomda. Szövegközti és egész oldalas képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, dombornyomásos, zöld egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
15003.

4 000 HUF
12,82
14,60
32
[Losontzi István]: Hármas Kis-Tükör, melly Magyarország I. Legujabb földleirását, II. Régibb és legujabb polgári állapotát, III. A Magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét hiven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. 1840 évi kiadás. Pest, 1840, Trattner-Károlyi, 202 + 48 p. Hiányos, térkép hiányzik. Korabeli megviselt félbőr kötésben
15004.

[Losontzi István]: Hármas Kis-Tükör, melly Magyarország' I. Legujabb földleirását, II. Régibb és legujabb polgári állapotát, III. A' Magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét hiven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. 1840 évi kiadás. Pest, 1840, Trattner-Károlyi, 202 + 48 p. Hiányos, térkép hiányzik. Korabeli megviselt félbőr kötésben

4 000 HUF
12,82
14,60
1921 Sztrókay István: Nagy-Budapest közlekedési problémái, Bp., 1921, Németh József Technikai Könyvkereskedése. 2 rajzmelléklettel, Különlenyomat a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet közlönyének 1921. évi 27-28. számából, 12 p.
15005.

3 000 HUF
9,62
10,95

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

333. Auction:
From 30 October  to 8 November
Payment deadline is 23 November

334. Auction:
From 13 November  to 22 November
Payment deadline is 7 December
Seeing: From 19 to 22 November

30. Major Auction
Seeing: 12 to 24 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.