17294.
330. Closed Online auction
Books: Railways, locomotives
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Ernst Kreissig: Theoretisches aus dem Waggonbau. Berlin,(1925),Laubsch&Everth. 3. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel. Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész névbejegyzésével.