Number of items: 297

17463.

50 000 HUF
160,26
182,48
Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül. Bp.,(1936),Athenaeum, 239+1 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel, számos Karinthy műtétjére vonatkozó beragasztott újságcikkel. A szerző által dedikált.
17464.

15 000 HUF
48,08
54,74
27
Móricz Zsigmond: Magyarok. Bp.,é.n.,Athenaeum. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel, részben kijáró lapokkal.  A szerző, Móricz Zsigmond (1879-1942) által Nyilas Kálmán bátyáméknak szeretettel., 1929. VI. 29., Csécse.
17465.

Móricz Zsigmond: Magyarok. Bp.,é.n.,Athenaeum. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel, részben kijáró lapokkal. A szerző, Móricz Zsigmond (1879-1942) által "Nyilas Kálmán bátyáméknak szeretettel.", 1929. VI. 29., Csécse.

14 000 HUF
44,87
51,09
17466.

16 000 HUF
51,28
58,39
Kós Károly: Varjunemzetség. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár,é.n.,Erdély Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző, Kós Károly (1883-1977) által aláírt.
17467.

3 000 HUF
9,62
10,95
23
Molnár Ferenc: Égi és földi szerelem. Dráma 5 felvonásban. Rippl-Rónai József öt kőnyomatú képmellékletével. Bp., 1922, Pantheon, 159 p.+ 5 t. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy-két foltos lappal, Molnár Ferencre vonatkozó beragasztott kézírással. Számozott (500/15.) példány. Molnár Ferenc és Rippl Rónai József aláírásaival.
17468.

10 000 HUF
32,05
36,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

333. Auction:
From 30 October  to 8 November
Payment deadline is 23 November

334. Auction:
From 13 November  to 22 November
Payment deadline is 7 December
Seeing: From 19 to 22 November

30. Major Auction
Seeing: 12 to 24 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.