https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Hunting Number of items: 10
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1844206
17156
330
0
1200
Books: Hunting
Other collectibles
Borzsák Benő: Vadászati alapismeretek. Bp., 1988, Mezőgazdasági Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1832324
17157
330
0
800
Books: Hunting
Other collectibles
Soltész Béla-Méló László: Vadász-írások - receptek. Bp.,1987,Sport. Kiadói papírkötés.
The item is not available
1831870
17158
330
0
1200
Books: Hunting
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 3 db:
Kittenberger Kálmán, Kelet-Afrika vadonjaiban. Pfannl Egon rajzaival. Bp., 1966, Móra. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Molnár Gábor: Horgászom az Amazonason.+Makk és jaguár. Bp.,1968-1972,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon és kiadói nylon-kötés.
Starting price:
1 200 HUF
1657461
17159
330
0
8000
Books: Hunting
Other collectibles
Dr. Zoltán Attila: Vadászfegyver- és lőismeret. Nemzetközi vadászfegyver-kalauz. 1-2. köt. Bp., 1981, Mezőgazdasági Könyvkiadó-Interpress Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval és gerinccel.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1783735
17160
330
0
1000
Books: Hunting
Other collectibles
Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal, és rajzokkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1783729
17161
330
0
800
Books: Hunting
Other collectibles
Széchényi Zsigmond: Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. 1783771
17162
330
0
1000
Books: Hunting
Other collectibles
Széchenyi Zsigmond: Csui! ... Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929. április. Bp., 1962, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1783775
17163
330
0
1600
Books: Hunting
Other collectibles
Széchényi Zsigmond két könyve:
Alaszkában vadásztam. Vadásznapló. 1935. augusztus-október.
Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1963-1964, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés és kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1784906
17164
330
0
1000
Books: Hunting
Other collectibles
Schmidt Egon. Erdőn mezőn nyitott szemmel. Bp., 1977: Natura. Jan Kozák: A tajgán vadászaton, Bp., 1977. Gondolat.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1666938
17165
330
0
800
Books: Hunting
Other collectibles
Vadászévkönyv 2013. Szerk.: Pechtol János. Bp., 2013, Országos Vadászkamara. Kiadói papírkötés.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment