2 800 HUF
15
Bozóky Alajos: Római világ. I-II. kötet. Művelődéstörténeti rajzok a császárság fénykorából. Bp.,1884-1885, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,(eltérő színű borítókkal), festett és aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, az I. kötet gerince sérült.