4 000 HUF
Aradi vértanúk albuma. Szerk.: Varga Ottó. Bp., 1892, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik K.-féle kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.