Books: History

Number of items: 174

15785.

22 000 HUF
70,51
80,29
Decsy Sámuel: Osmanografia, az az: a Török Birodalom Természeti, erköltsi, egy-házi, polgári s hadi állapottyának, és a Magyar Királyok ellen viselt nevezetesebb hadakozásinak summás leirása. 2. rész. Bétsben, 1789.Nyomtattatott Nemes Kurzbeck Jósef Ts. K. Könyv-nyomtató és Könyv-áros betűivel. 12 sztl. lev. 462 l. 12 sztl. lev. + 1 genealógiai táblázat (kihajtható). Korabeli félbőr kötésben, Kissé sérült gerinccel
15786.

8 000 HUF
25,64
29,20
15787.

6 000 HUF
19,23
21,90
Aradi vértanúk albuma. Szerk.: Varga Ottó. Bp., 1892, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik K.-féle kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
15788.

4 000 HUF
12,82
14,60
Rákóczi album. II. Rákóczi Ferenc és kurucai. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,é.n.,Hornyánszky. Számos illusztrációval. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egy illusztráció szakadt.
15789.

2 800 HUF
8,97
10,22
Bozóky Alajos: Római világ. I-II. kötet. Művelődéstörténeti rajzok a császárság fénykorából. Bp.,1884-1885, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,(eltérő színű borítókkal), festett és aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, az I. kötet gerince sérült.
15790.

2 800 HUF
8,97
10,22
15

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

333. Auction:
From 30 October  to 8 November
Payment deadline is 23 November

334. Auction:
From 13 November  to 22 November
Payment deadline is 7 December
Seeing: From 19 to 22 November

30. Major Auction
Seeing: 12 to 24 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.