Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 62
1843064
17094
330
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Rapaics Raymund: A magyarság virágai. A virágkultusz története. Bp.,1932, M. Kir. Természettudományi Társulat, VIII+423 p.+ 18 t. (4 színes.) Kiadói festett, illusztrált egészvászon kötésben
3 000 HUF
1842704
17095
330
Other collectibles
Rapaics Raymund: A magyar gyümölcs. Bp.,1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, 350+2 p.+XXXIV t. (kettő színes.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott gerinccel,de egyébként jó állapotban.
3 000 HUF
1844846
17096
330
Other collectibles
1 200 HUF
1821836
17097
330
Other collectibles
4 db kertészeti szakkönyv: Bálint György: Gyümölcskert; Jeszenszky Árpád: Oltás, szemzés, dugványozás; Franck: Öngyógyító kiskert; Bruns: 100 ötlet kertészeknek. Példányonként változó, jó állapotban. 1840030
17098
330
Other collectibles
F. Nagy Angéla: Különleges konyha. A Nők Lapjában megjelent receptek. 1988, Kossuth. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1760888
17099
330
Other collectibles
Walter Pedrotti-Paolo Pigozzi: Vegetáriánus konyha. Frisset, ízleteset kreatívan. Fordította: dr. Paál Zsuzsanna. Bp.,2008, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
1832182
17100
330
Other collectibles
1 600 HUF
1832053
17101
330
Other collectibles
2 000 HUF
1820275
17102
330
Other collectibles
1 200 HUF
1831616
17103
330
Other collectibles
Vízvári Mariska szakácskönyve. Száz specialitás. Reprint kiadás. Bp, 1986, Közgazdasági és Jogi Kiadó. Kiadói illusztrált kartonált papírkötésben, javított gerinccel. 1820444
17104
330
Other collectibles
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1991, Minerva. Kiadói egészvászon kötésben. Reprint!
1 000 HUF
1812731
17105
330
Other collectibles
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035