Books: Architecture, Art

Number of items: 144

Academy Architecture 1899. Vol 15. Architectural Review. Edited by Alex Koch. Architect. 144p. Sok képpel és reklámmal. Egészvászon kötésben.
16661.

2 000 HUF
Kun Imre: Művészeti szótár. Bp., 1920. Grill Károly. 64p. Kiadói, kissé hiányos papírkötésben
16662.

1 200 HUF
Passuth Krisztina: A nyolcak festészete. Bp.,1972, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Berény, Czóbel, Czigány, Kersnstok, Márffy, Orbán, Pór, Tihanyi.
16663.

1 200 HUF
Én így láttam. Vágó János ólommetszetei. Szeged, 1963/64. Alföldi nyomda. Székely János, az előszót író névjegyével, dedikálásával. Félvászon kötésben.
16664.

3 400 HUF
9,19
10,00
16665.

3 000 HUF
16666.

1 000 HUF
11
Recent English domestic arichitecture. Being a speciel issue of The Architectural Review. Edited by Mervyn E. Macartney. London, 1908, The Architectural Review., XLIII+200 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, korabeli reklámokkal, angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, a Lehmann&Wentzel Buch und Kunsthandlung cég címkéjével. / Recent English domestic arichitecture. Being a speciel issue of The Architectural Review. Edited by Mervyn E. Macartney. London, 1908, The Architectural Review., XLIII+200 p. With lot of black and white photographs, contemporary addvertisments, in English language. Linen-binding, with little bit damaged spine.
16667.

2 800 HUF
7,57
8,24
16668.

1 600 HUF
Fehér Zsuzsa - Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XX. században. Bp., 1971, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16669.

1 800 HUF
Derkovits Gyuláné: Mi ketten. Emlékezés Derkovits Gyulára. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16670.

2 000 HUF
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Bp., 1994, Háttér Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16671.

800 HUF
16672.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF