Books: Travelling, Local History

Number of items: 220

Vasvármegye. Szerk.: Dr. Sziklay János.-Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,1908, Apollo Irodalmi Társaság, XI+622 p. 31 t. (1 kihajtható, 4 színes, 1 kétlapos, 3 kihajtható térkép). Kiadói aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon-kötésben, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, intézményi bélyegzővel, néhány foltos lappal (67/68, 69/70, 603/604,615/616,617/6189, az egyik foltos lap sérült (67/68.), javított.
15000.

28 000 HUF
90,32
102,94
Hochgebirgsführer der hohen Tatra I-IV. Bp., 1918, Turistik und Alpinismus. Papírkötés, kötetenként változó állapotban, van amelyik sérült.
15001.

12 000 HUF
38,71
44,12
10
Éjszaky József: A Magas-Tátra. Útvezető menetrenddel. 1905. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15002.

6 000 HUF
19,35
22,06
18
15003.

8 000 HUF
25,81
29,41
Alsóörs története. Szerk.: Lichtneckert András. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 11. Szerk.: Madarász Lajos. Veszprém, 1996, Balatonfüred-Csopak Tája Szövetkezet-Alsóörs Község Önkormányzata-Veszprém Megyei Levéltár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2400 példányban. Ritka!
15004.

8 000 HUF
25,81
29,41
15005.

11 000 HUF
35,48
40,44

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

335. Auction:
Payment deadline is 21 December

336. Auction:
From 17 to 20 December
Payment deadline is 4 Januar
Seeing: From 17 to 20 December

30. Major Auction
Payment deadline is 7 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.