Books: Travelling, Local History

Number of items: 220

Vasvármegye. Szerk.: Dr. Sziklay János.-Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,1908, Apollo Irodalmi Társaság, XI+622 p. 31 t. (1 kihajtható, 4 színes, 1 kétlapos, 3 kihajtható térkép). Kiadói aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon-kötésben, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, intézményi bélyegzővel, néhány foltos lappal (67/68, 69/70, 603/604,615/616,617/6189, az egyik foltos lap sérült (67/68.), javított.
15000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
28 000 HUF
89,74
102,56
  Add to cart
  Remove
Hochgebirgsführer der hohen Tatra I-IV. Bp., 1918, Turistik und Alpinismus. Papírkötés, kötetenként változó állapotban, van amelyik sérült.
15001.

12 000 HUF
38,46
43,96
10
Hammer price:
19 000 HUF
Éjszaky József: A Magas-Tátra. Útvezető menetrenddel. 1905. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15002.

6 000 HUF
19,23
21,98
18
Hammer price:
19 000 HUF
15003.

Available
8 000 HUF
25,64
29,30
  Add to cart
  Remove
Alsóörs története. Szerk.: Lichtneckert András. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 11. Szerk.: Madarász Lajos. Veszprém, 1996, Balatonfüred-Csopak Tája Szövetkezet-Alsóörs Község Önkormányzata-Veszprém Megyei Levéltár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2400 példányban. Ritka!
15004.

8 000 HUF
25,64
29,30
Hammer price:
8 000 HUF
15005.

Available
11 000 HUF
35,26
40,29
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

327. Auction:
Payment deadline is August 17.

328. Auction:
From  7 to 16 August
Payment deadline is 31 August

Seeing: From 13 to 16 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.