Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 64

Péter Rózsa: Játék a végtelennel. Matematika kívülállóknak. Bp.,1944, Dante. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval. Ritka!
15811.

2 800 HUF
7,57
8,24
Kevey Balázs: Magyarország erdőtársulásai. Nyugat-Magyarországi Egyetem Erdőmérnöki Kar Növénytani Tanszék, TILIA Vol. XIV. Sopron, 2008. Kiadói papírkötés, jó állapotban, CD-melléklettel.
15812.

3 000 HUF
Georgs Freiherrn von Vega. Logarithmisch-Trigonometrisches Handbuch. Berlin, 1877, Weidmannsche Buchhandlung. Átkötött félvászon-kötés.
15813.

Georg's Freiherrn von Vega. Logarithmisch-Trigonometrisches Handbuch. Berlin, 1877, Weidmannsche Buchhandlung. Átkötött félvászon-kötés.

1 000 HUF
Varga-Ronkay-Bálint-László-Peregovits: Nagylepkék, Macrolepidoptera. A magyar állatvilág fajjegyzéke 3. kötet. Bp., 2004, Magyar Természettudományi Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15814.

2 000 HUF
E. N. da C. Andrade-Julian Huxley: Mi történik körülöttünk. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos, sérült papír védőborítóban, de belül jó állapotban.
15815.

800 HUF
Tangl Harald: A hormon és az ember. A búvár könyvei. VI. kötet. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban.
15816.

800 HUF
15817.

3 000 HUF
Dr. Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Bp.,[1945], Aquincum, 316 p. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói laza félvászonkötésben.
15818.

3 000 HUF
15819.

3 600 HUF
9,73
10,59
Jeans, James: A csillagos ég titkai. Fordította Sziklay Géza. Bp., 1936, Dante. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban
15820.

800 HUF
Sztrókay Kálmán: Kémiai kísérletek. Bp., K.M. Egyetemi Nyomda. Félvászon kötésben, papírborítóval
15821.

800 HUF
Sztrókay Kálmány: Föld, víz, tűz, levegő. Bp., 1944, Egyetemi Nyomda, 355 l. Kiadói papírkötésben.
15822.

900 HUF
2,43
2,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF