Books: Architecture, Art

Number of items: 170

1957-1989 62 db BÁV aukciós katalógus, 1. sz. művészeti aukciója,6-10.,12., 31.,33-37. művészeti képaukciója, 22.,24.,27.,34.,36.-54.,56.-60.,62.-70. képaukciója, 71-80. művészeti képaukciója,20 éves a Bizományi Áruház Vállalat Jubileumi aukció (5. sz. művészeti nagyaukció.),+egy katalógus borító nélkül, jelentős részben leütési árakkal (47-ben), változó, többnyire jó állapotban.
15546.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
20 000 HUF
64,10
73,26
  Add to cart
  Remove
15547.

Available
16 000 HUF
51,28
58,61
  Add to cart
  Remove
Az iparművészet könyve. I. kötet. A Magyar iparművészeti Társulat megbízásából szerkeszti Ráth György. Bp.,1902-1912, Athenaeum, 1 t.(címkép)+VII+532 p.+ XCI t. melléklet (ebből 2 kétlapos, 3 kihajtható, 8 színes); Gazdagon illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, kis kopásokkal
15548.

Available
6 000 HUF
19,23
21,98
  Add to cart
  Remove
15549.

Available
3 000 HUF
9,62
10,99
  Add to cart
  Remove
Bátky Zsigmond - Györffy István - Viski Károly: A magyar néprajza. 1-4. kötet. Bp., [1941], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15550.

8 000 HUF
25,64
29,30
Hammer price:
8 000 HUF
15551.

Available
4 000 HUF
12,82
14,65
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

327. Auction:
Payment deadline is August 17.

328. Auction:
From  7 to 16 August
Payment deadline is 31 August

Seeing: From 13 to 16 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.