Books: Architecture, Art

Number of items: 170

1957-1989 62 db BÁV aukciós katalógus, 1. sz. művészeti aukciója,6-10.,12., 31.,33-37. művészeti képaukciója, 22.,24.,27.,34.,36.-54.,56.-60.,62.-70. képaukciója, 71-80. művészeti képaukciója,20 éves a Bizományi Áruház Vállalat Jubileumi aukció (5. sz. művészeti nagyaukció.),+egy katalógus borító nélkül, jelentős részben leütési árakkal (47-ben), változó, többnyire jó állapotban.
15546.

20 000 HUF
54,05
58,82
15547.

16 000 HUF
43,24
47,06
Az iparművészet könyve. I. kötet. A Magyar iparművészeti Társulat megbízásából szerkeszti Ráth György. Bp.,1902-1912, Athenaeum, 1 t.(címkép)+VII+532 p.+ XCI t. melléklet (ebből 2 kétlapos, 3 kihajtható, 8 színes); Gazdagon illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, kis kopásokkal
15548.

6 000 HUF
15549.

3 000 HUF
Bátky Zsigmond - Györffy István - Viski Károly: A magyar néprajza. 1-4. kötet. Bp., [1941], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15550.

8 000 HUF
15551.

4 000 HUF
Ybl Ervin: Ybl Miklós. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15552.

1 200 HUF
Emanuel Poch: Porzellanmarken. Praha, 1978, Artia. 3. kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15553.

3 600 HUF
9,73
10,59
Dorothy Millson: Antikvitások képes enciklopédiája. Bp.,2003,Könyvmíves Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15554.

3 600 HUF
9,73
10,59
15555.

2 800 HUF
7,57
8,24
1909-1933 Kiállítási katalógus tétel, 4 db:  1909-1910 Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Téli Kiállítás. 1909-1910. Bp.,1909,Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.)88 p.+24 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban, az elülső borítója és a gerince hiányzik.   1928. A LX-ik csoportkiállítás katalógusa. A Nemzeti Szalon 392. kiállítása. 1928. március. Bp.,1928, Vészi-nyomda, 16 p.+ 17 t. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos papírborítóval, egy illusztráció kijár, egy illusztrációt kivágtak. Benne Bálint Rezső, Bolmányi Ferenc, Boromisza Tibor, Ifj. Gaár Vilmos, Káplár Miklós, vitéz Leidenfrost Pál, Pogány Ferenc műveiről készült fekete-fehér illusztrációkkal.   1930. A Nemzeti Szalon művészeti egyesület első representativ Duna-kiállításának katalogusa, 16 p.  1930. Független Művészek Társasága III. kiállításának katalogusa. 1930. október. Bp., 1930,(Vészi-ny.) 26 p.+23 t. Kiadói papírkötés.
15556.

3 000 HUF
Kovács Margit kiállítása. Bp., [1970], Műcsarnok. Aláírt példány! Papírkötésben, jó állapotban.
15557.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF