Scout

Number of items: 12

12325.

2 000 HUF
6,41
7,41
Bőr cserkész táska, 28x22 cm
12326.

Bőr cserkész táska, 28x22 cm

1 200 HUF
3,85
4,44
1933 A gödöllői jamboree színes térképe,1:6000, Bp., Athenaeum, hajtásnyomokkal, kopott, 40×55 cm
12327.

1 200 HUF
3,85
4,44
Cserkészkönyv. A cserkészéletre készülő magyar fiúk számára. Teleki Pál előszavával, Witz Béla bevezetőjével. Szerk.: Temesi Győző. Főmunkatárs: Sztrilich Pál. Magyar Cserkész Könyvei 76-78. szám. Bp.,1929, Magyar Cserkészszövetség,(Élet-ny.) 264 p. V. kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
12328.

2 000 HUF
6,41
7,41
12329.

3 000 HUF
9,62
11,11
1933 Márton Lajos Gödöllői Jamboree rajzfüzet 40 rajzzal. 14x20cm egy két lap sérült / Jamboree album with drawings of Lajos Márton
12330.

5 000 HUF
16,03
18,52

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

331. Auction:
Payment deadline is October 19.

332. Auction:
From 9 to 18 October
Payment deadline is 2 November

Seeing: From 15 to 18 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.