https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Poster

Number of items: 55

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1900-1940 II. Rákóczy Ferenc búcsúja, Bp., Flesch&Fischer, litográfia, papír, szakadással, az egyik szélén sérüléssel, kis hiánnyal, 74x54 cm.
12734.

cca 1900-1940 II. Rákóczy Ferenc búcsúja, Bp., Flesch&Fischer, litográfia, papír, szakadással, az egyik szélén sérüléssel, kis hiánnyal, 74x54 cm.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
1
cca 1900 Farkos Csapó Gyuka kitalált karcagi betyár megcsinált körözvénye. Szöglyukakkal 25x18 cm
12735.

cca 1900 Farkos Csapó Gyuka kitalált karcagi betyár megcsinált körözvénye. Szöglyukakkal 25x18 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
cca 1930 Óriási újságplakát gyűjtemény. Az újságosbódékra kiragasztott, nagyrészt a Tolnai Világlapja különböző számait reklámozó, de ezen kívül Délibáb, Ünnep és Moziélet újságokat is reklámozó plakátok. Majdnem mind különböző. Történelmi események, kiemelkedő alakok a címlapokon. Összesen 76 db 30x50 cm
12736.

cca 1930 Óriási újságplakát gyűjtemény. Az újságosbódékra kiragasztott, nagyrészt a Tolnai Világlapja különböző számait reklámozó, de ezen kívül Délibáb, Ünnep és Moziélet újságokat is reklámozó plakátok. Majdnem mind különböző. Történelmi események, kiemelkedő alakok a címlapokon. Összesen 76 db 30x50 cm

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
70,27
EUR
,
76,47
USD
Number of bids:
0
1930 Budapest, fővárosi általános népszámlálási hirdetmény, kis gyűrődésekkel, 63×48 cm
12737.

1930 Budapest, fővárosi általános népszámlálási hirdetmény, kis gyűrődésekkel, 63×48 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
cca 1935 Fényes Cirkusz, Readings kerékpáros akrobaták plakát, Unitas Lito, litográfia, 94x31 cm / Hungarian circus poster, Readings bicycle acrobats, lithography, 94x31 cm
12738.

cca 1935 Fényes Cirkusz, Reading's kerékpáros akrobaták plakát, Unitas Lito, litográfia, 94x31 cm / Hungarian circus poster, Reading's bicycle acrobats, lithography, 94x31 cm

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
1
cca 1935 Fényes Cirkusz, 3 Palms légtornászok plakát, Unitas Lito, litográfia, szélén kis folt, 92x30 cm / Hungarian circus poster, lithography, with minor water stain, 92x30 cm
12739.

cca 1935 Fényes Cirkusz, 3 Palm's légtornászok plakát, Unitas Lito, litográfia, szélén kis folt, 92x30 cm / Hungarian circus poster, lithography, with minor water stain, 92x30 cm

 
Sold
Starting price:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Number of bids:
1
cca 1940 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902 - 1994): Magyar Vöröskereszt országos gyűjtőnapok. Offset, Klösz Budapest, pár tintafolt, sarkainál rajzszög ütötte lyukak / Hungarian Red Cross charity poster. Slightly stained, pinholes on the corners, 63×46 cm
12740.

cca 1940 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902 - 1994): Magyar Vöröskereszt országos gyűjtőnapok. Offset, Klösz Budapest, pár tintafolt, sarkainál rajzszög ütötte lyukak / Hungarian Red Cross charity poster. Slightly stained, pinholes on the corners, 63×46 cm

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
64,86
EUR
,
70,59
USD
Number of bids:
0
1940 Muskovszky László (1902-?): Ámor az autóban, olasz film plakát, főszerepben: Vittorio De Sica, forgalmazza: Kárpát Film, Unitas Lito, litográfia, apró gyűrődésekkel, 94x30 cm / Pazza di gioia, Hungarian poster of an Italian movie, lithography, with minor crease, 94x30 cm
12741.

1940 Muskovszky László (1902-?): Ámor az autóban, olasz film plakát, főszerepben: Vittorio De Sica, forgalmazza: Kárpát Film, Unitas Lito, litográfia, apró gyűrődésekkel, 94x30 cm / Pazza di gioia, Hungarian poster of an Italian movie, lithography, with minor crease, 94x30 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
0
1954 Milano, Museo Poldi Pezzoli múzeum plakát, sarkainál apró tűnyomok, 98x68,5 cm / Italian museum poster, 98x68,5 cm
12742.

1954 Milano, Museo Poldi Pezzoli múzeum plakát, sarkainál apró tűnyomok, 98x68,5 cm / Italian museum poster, 98x68,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1964 Olcsóbb a női nylonharisnya,reklámplakát, Fővárosi Nyomdaipari Vállalat, hajtásnyomokkal, 46x66 cm.
12743.

1964 Olcsóbb a női nylonharisnya,reklámplakát, Fővárosi Nyomdaipari Vállalat, hajtásnyomokkal, 46x66 cm.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
28
1964 Töreky Ferenc (1922-2016):A sorsdöntő fénykép,filmplakát, Magyar Hírdető, hajtásnyomokkal, 40x58 cm.
12744.

1964 Töreky Ferenc (1922-2016):A sorsdöntő fénykép,filmplakát, Magyar Hírdető, hajtásnyomokkal, 40x58 cm.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
3
cca 1966 Szentjános fejevétele magyar film plakát. 40x60 cm
12745.

cca 1966 Szentjános fejevétele magyar film plakát. 40x60 cm

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
2

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment