https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Maps

Number of items: 95

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1910 Buziás, Fogaras 2 db katonai térkép / military maps
12443.

cca 1910 Buziás, Fogaras 2 db katonai térkép / military maps

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
cca 1910 Mehadia, Pancsova 2 db katonai térkép
12444.

cca 1910 Mehadia, Pancsova 2 db katonai térkép

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Bécs térképe, 1:15000, A. Hartlebens Verlag, térkép+városkép, kis szakadásokkal, 73×54,5 cm
12445.

Bécs térképe, 1:15000, A. Hartlebens Verlag, térkép+városkép, kis szakadásokkal, 73×54,5 cm

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
XIX. sz. Csencs és Veszelye települések dűlőinek kézzel rajzolt térképe 35x50 cm
12446.

XIX. sz. Csencs és Veszelye települések dűlőinek kézzel rajzolt térképe 35x50 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
cca 1910 Die Kämpfe bei Mukden. Ereignisse am 2. März 1905., 1:100.000. Wien, Streffleurschen Zeitschrift, (L. W. Seidel&Sohn-ny.), térkép, a hajtás mentén kis szakadással, 74x77 cm./ cca 1910 Die Kämpfe bei Mukden.(The fighting at Mukden.) Ereignisse am 2. März 1905., 1:100.000. Wien, Streffleurschen Zeitschrift, (L. W. Seidel&Sohn), map, 74x77 cm.
12447.

cca 1910 Die Kämpfe bei Mukden. Ereignisse am 2. März 1905., 1:100.000. Wien, Streffleurschen Zeitschrift, (L. W. Seidel&Sohn-ny.), térkép, a hajtás mentén kis szakadással, 74x77 cm./ cca 1910 Die Kämpfe bei Mukden.(The fighting at Mukden.) Ereignisse am 2. März 1905., 1:100.000. Wien, Streffleurschen Zeitschrift, (L. W. Seidel&Sohn), map, 74x77 cm.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
cca 1930 A Kőszegi hegység turistatérképe 45x48 cm
12448.

cca 1930 A Kőszegi hegység turistatérképe 45x48 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
7
cca 1928 Részletes magyar autótérkép, a Magyar Touring Club hivatalos térképe. Miskolc-Nyíregyháza, tervezte Gergely Endre, Bp., Kókai Lajos, 1:250.000, 44x105 cm.
12449.

cca 1928 Részletes magyar autótérkép, a Magyar Touring Club hivatalos térképe. Miskolc-Nyíregyháza, tervezte Gergely Endre, Bp., Kókai Lajos, 1:250.000, 44x105 cm.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
1934 Budai-hegyek, kirándulók térképe, M. Kir. Állami Térképészet, szakadással, 93x62 cm
12450.

1934 Budai-hegyek, kirándulók térképe, M. Kir. Állami Térképészet, szakadással, 93x62 cm

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
7
cca 1910 Bresztovác, Smorze környéki 2 db katonai térkép / military maps
12451.

cca 1910 Bresztovác, Smorze környéki 2 db katonai térkép / military maps

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Nagy Gusztáv: Közútak kilométer mutatója és térképe. Székesfehérvár, 1927, szerzői kiadás. Kiadói illusztrált papírkötésben, a térképmelléklet nélkül.
12452.

Nagy Gusztáv: Közútak kilométer mutatója és térképe. Székesfehérvár, 1927, szerzői kiadás. Kiadói illusztrált papírkötésben, a térképmelléklet nélkül.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
1915 Katonai térképek, összesen 5 db Szombathely, Budapest, Pozsony, Magyaróvár, Budapest Észak (és környéke) katonai térképek. Vegyes állapotban, A. M. Kir. Állami Térképészet, 1:200.000, 62x47cm
12453.

1915 Katonai térképek, összesen 5 db Szombathely, Budapest, Pozsony, Magyaróvár, Budapest Észak (és környéke) katonai térképek. Vegyes állapotban, A. M. Kir. Állami Térképészet, 1:200.000, 62x47cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Sáros vármegye közigazgatási és földmívelési térképe. Szerkesztetett és nyomatott a m. kir. államnyomdában. Mérték: 1 : 144 000.  Budapest, 1907. M. Kir. Államnyomda. A lap mérete: 73 x 67 cm. Színes, lith. térképlap, hajtogatva, vászonra kasírozva, eredeti, feliratos, kissé sérült védőtokjában. Megkímélt, jó állapotú példány. / Map of Saros county
12454.

Sáros vármegye közigazgatási és földmívelési térképe. Szerkesztetett és nyomatott a m. kir. államnyomdában. Mérték: 1 : 144 000. Budapest, 1907. M. Kir. Államnyomda. A lap mérete: 73 x 67 cm. Színes, lith. térképlap, hajtogatva, vászonra kasírozva, eredeti, feliratos, kissé sérült védőtokjában. Megkímélt, jó állapotú példány. / Map of Saros county

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
64,86
EUR
,
70,59
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment