Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 10

Franciaország 1986. I. Ferenc a College France alapítója 1530 kétoldalas Br plakett, peremen fémjel, MONNAIE DE PARIS tokban (66,5mm) T:2 France 1986. 1530 Francois 1er fonde le College de France double-sided Br plaque with hallmark on edge, in MONNAIE DE PARIS case (66,5mm) C:XF
31094.

Franciaország 1986. "I. Ferenc a College France alapítója 1530" kétoldalas Br plakett, peremen fémjel, "MONNAIE DE PARIS" tokban (66,5mm) T:2 France 1986. "1530 Francois 1er fonde le College de France" double-sided Br plaque with hallmark on edge, in "MONNAIE DE PARIS" case (66,5mm) C:XF

3 000 HUF
Német Birodalom / Frankfurt ~1900. Goethe / 1826 Br emlékérem dísztokban. Szign.: LOOS - KÖNIG (43mm) T:2 ph.  German Empire / Frankfurt ~1900. Goethe / 1826 Br medallion in case. Sign.: LOOS - KÖNIG (43mm) C:XF edge error
31095.

Német Birodalom / Frankfurt ~1900. "Goethe / 1826" Br emlékérem dísztokban. Szign.: LOOS - KÖNIG (43mm) T:2 ph. German Empire / Frankfurt ~1900. "Goethe / 1826" Br medallion in case. Sign.: LOOS - KÖNIG (43mm) C:XF edge error

4 000 HUF
Izrael DN Jeruzsálem a béke városa aranyozott fém emlékérem (57mm) T:2 Israel ND Jerusalem city of peace gold plated metal medallion (57mm) C:XF
31096.

Izrael DN "Jeruzsálem a béke városa" aranyozott fém emlékérem (57mm) T:2 Israel ND "Jerusalem city of peace" gold plated metal medallion (57mm) C:XF

1 000 HUF
Német Államok / Szászország 1826. Johann Wolfgang von Goethe Cu emlékérem. Szign.: Friedrich Anton König (43mm) T:2 German States / Saxony 1826. IOH. WOLFG. VON GOETHE - G. LOOS DIR. F. KONIG FEC. / MDCCCXXVI Cu medallion. Sign.: Friedrich Anton König (43mm) C:XF
31097.

Német Államok / Szászország 1826. "Johann Wolfgang von Goethe" Cu emlékérem. Szign.: Friedrich Anton König (43mm) T:2 German States / Saxony 1826. "IOH. WOLFG. VON GOETHE - G. LOOS DIR. F. KONIG FEC. / MDCCCXXVI" Cu medallion. Sign.: Friedrich Anton König (43mm) C:XF

6 000 HUF
Német Államok 1840. Guttenberg kétoldalas Br emlékérem (51mm) T:2 German States 1840. Guttenberg double-sided Br commemorative medallion (51mm) C:XF
31098.

16 000 HUF
43,24
47,06
Ukrajna 1984. 150 éves a Kijevi Egyetem - 1834-1984. Br plakett kis karton tokban (74mm) T:2 Ukraine 1984. 150th Anniversary of University of Kiev - 1834-1984. Br plaque in small cardboard case (74mm) C:XF
31099.

Ukrajna 1984. "150 éves a Kijevi Egyetem - 1834-1984." Br plakett kis karton tokban (74mm) T:2 Ukraine 1984. "150th Anniversary of University of Kiev - 1834-1984." Br plaque in small cardboard case (74mm) C:XF

1 600 HUF
~1847. Schiller házának megvétele alkalmából kiadott Br emlékérem dísztokban. Szign.: FACIUS (42mm) T:2 ~1847. Commemorating the acquisition of Schillers home. Br medallion in case. Sign.: FACIUS (42mm) C:XF
31100.

~1847. Schiller házának megvétele alkalmából kiadott Br emlékérem dísztokban. Szign.: FACIUS (42mm) T:2 ~1847. Commemorating the acquisition of Schiller's home. Br medallion in case. Sign.: FACIUS (42mm) C:XF

4 000 HUF
1986. 30 éves a WWF / Afrikai elefánt fém emlékérem HUGUENIN jelzéssel (38mm) T:1- (eredetileg PP)  1986. WWF - 30 years / African Elephant metal commemorative medal with HUGUENIN makers mark (38mm) C:AU (originally PP)
31101.

1 800 HUF
DN A Santa María(?) hajót ábrázoló fém plakett (77mm) T:2,2- patina ND Metal plaque depicting the ship Santa María(?) (77mm) C:XF,VF patina
31102.

1 000 HUF
3db klf külföldi emlékérem, közte 1987. 22. Német Evangélikus Egyházi ünnep ezüstözött fém emlékérem (60mm) T:2 3pcs of diff commemorative medallions, including 1987. 22nd German Evangelical Church Assembly silver plated metal medal (60mm) C:XF
31103.

3db klf külföldi emlékérem, közte 1987. "22. Német Evangélikus Egyházi ünnep" ezüstözött fém emlékérem (60mm) T:2 3pcs of diff commemorative medallions, including 1987. "22nd German Evangelical Church Assembly" silver plated metal medal (60mm) C:XF

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF