Jewellery

Number of items: 86

Ezüst (Ag.) szelence, szintetikus kővel, belül aranyozott, gravírozott címerrel, jelzett, 9×4 cm, nettó: 85 g
19000.

36 000 HUF
97,30
105,88
Ezüst (Ag.) bross, kő berakásokkal, jelzett, 5,5×3 cm, bruttó 12,3 g
19001.

7 000 HUF
18,92
20,59
Ezüst szadinilapát és felvágottas villa / Silver cutlery for sardines and meat. 29,5 g
19002.

8 500 HUF
22,97
19003.

12 000 HUF
32,43
35,29
19004.

12 000 HUF
32,43
35,29
Ezüst (Ag.) tárgyak: gyűrűk, medálok, némelyik berakásokkal, nagy részük jelzett, különböző méretben, bruttó 6,1 g
19005.

1 000 HUF
11
Ezüst (Ag.) monogramos fésűtartó, jelzett, h:9,5 cm, nettó:20 g
19006.

5 000 HUF
Innsbruck ezüst kanál zománc díszítéssel / Silver enamel spoon 6,6 g
19007.

3 000 HUF
Felvágottas villácska rózsa díszítéssel / Silver rose fork 10,1 g
19008.

3 000 HUF
Ezüst poháralátét szőlő díszítéssel / Silver glass mat 32,2 g, 11 cm
19009.

6 000 HUF
17
Ezüst (Ag.) karlánc, jelzett, h: 21,5 cm, nettó 26,1 g
19010.

4 000 HUF
Ezüst (Ag.)cigarettatárca zománcberakással, jelzett, 9×7,5 cm, nettó: 89 g
19011.

26 000 HUF
70,27
76,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF