https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 241

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Adalékok a belső Józsefváros történetéhez. Szerk.: Szabó-Pap Krisztina. Bp.,1985, Budapesti Városszépítő Egyesület. Belső-Józsefváros térképével. Kiadói papírkötésben, a címlap kijár.
15012.

Adalékok a belső Józsefváros történetéhez. Szerk.: Szabó-Pap Krisztina. Bp.,1985, Budapesti Városszépítő Egyesület. Belső-Józsefváros térképével. Kiadói papírkötésben, a címlap kijár.

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Number of bids:
0
Bíró Friderika: Az Őrség ház- és lakás kultúrája a 18. század végétől napjainkig. 1972. Szombathely, 1975, Vas Megye Tanácsa Művelődési Osztálya. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
15013.

Bíró Friderika: Az Őrség ház- és lakás kultúrája a 18. század végétől napjainkig. 1972. Szombathely, 1975, Vas Megye Tanácsa Művelődési Osztálya. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Sédy-Lengyel Rezső: Abony társadalmi és kulturális viszonyai. Különlenyomat a Hajnalodik 1944. évi március és április havi számából. Kecskemét, 1944, Szerzői kiadás,(Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda Rt.), 12 p. Kiadói tűzött papírkötés.   Hajnalodik. Az alföldi fiatal értelmiség nemzetpolitikai szemléje. Kecskeméten, a Turul Szövetség gondozásában megjelent folyóirat 1938-1944 között (7. évf.)
15014.

Sédy-Lengyel Rezső: Abony társadalmi és kulturális viszonyai. Különlenyomat a "Hajnalodik" 1944. évi március és április havi számából. Kecskemét, 1944, Szerzői kiadás,(Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda Rt.), 12 p. Kiadói tűzött papírkötés. Hajnalodik. Az alföldi fiatal értelmiség nemzetpolitikai szemléje. Kecskeméten, a Turul Szövetség gondozásában megjelent folyóirat 1938-1944 között (7. évf.)

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Pest-Pilis-Solt vármegye címereslevele 1836. Szerkesztette, az ismertetőt és a címerleírást írta: Dr. Csáky Imre. Bp., 2008, HÍD Marketing és Térképészeti KFt. - Pest Megyei Levéltár. Kiadói aranyozott bársonykötés. Facsimle kiadás. Számozott (1000/788.) példány.
15015.

Pest-Pilis-Solt vármegye címereslevele 1836. Szerkesztette, az ismertetőt és a címerleírást írta: Dr. Csáky Imre. Bp., 2008, HÍD Marketing és Térképészeti KFt. - Pest Megyei Levéltár. Kiadói aranyozott bársonykötés. Facsimle kiadás. Számozott (1000/788.) példány.

 
Sold
Starting price:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Number of bids:
1
Buda, Pest és Székesfehérvár szabad királyi város címeres kiváltságlevele. 1703. Szerk.: Dr. Csáky Imre. Bp.-Székesfehérvár, 2003, HÍD Marketing és Térképészeti KFt. - Budapest Főváros Levéltára - Szent István Király Múzeum. Második, átdolgozott és javított kiadás. Kiadói bársony-kötés, kiadói bársonytokban, jó állapotban. Facsimle kiadás. Számozott (500/188.) példány.
15016.

Buda, Pest és Székesfehérvár szabad királyi város címeres kiváltságlevele. 1703. Szerk.: Dr. Csáky Imre. Bp.-Székesfehérvár, 2003, HÍD Marketing és Térképészeti KFt. - Budapest Főváros Levéltára - Szent István Király Múzeum. Második, átdolgozott és javított kiadás. Kiadói bársony-kötés, kiadói bársonytokban, jó állapotban. Facsimle kiadás. Számozott (500/188.) példány.

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
1
Máramaros megye. Az 1918/1919 előtti Erdélyre vonatkozó fondok és gyűjtemények jegyzékei. 11. Összeállította: Klara Guseth, Ana-Maria Buciuman, Varga Zsolt. Bp.-Bukarest, 2015, Magyar Nemzeti Levéltár-Romániai Nemzeti Levéltár. Magyar és román nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső borítón sérüléssel, amúgy jó állapotban.
15017.

Máramaros megye. Az 1918/1919 előtti Erdélyre vonatkozó fondok és gyűjtemények jegyzékei. 11. Összeállította: Klara Guseth, Ana-Maria Buciuman, Varga Zsolt. Bp.-Bukarest, 2015, Magyar Nemzeti Levéltár-Romániai Nemzeti Levéltár. Magyar és román nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső borítón sérüléssel, amúgy jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Nemes Lajos: Eger város önkormányzata. 1687-1848. Tanulmányok Heves Megye Történetéből 16. Eger, 2001, Heves Megyei Levéltár, 237 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
15018.

Nemes Lajos: Eger város önkormányzata. 1687-1848. Tanulmányok Heves Megye Történetéből 16. Eger, 2001, Heves Megyei Levéltár, 237 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
11,35
EUR
,
12,35
USD
Number of bids:
0
Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Tanulmányok Heves Megye Történetéből. 15. Eger, 2001. Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.+ Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Doktori (Ph.D.) értekezés tézisei. Debrecen, 2003.+ Szabó Jolán PhD értekezésének nyilvános vitájának meghívója.
15019.

Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Tanulmányok Heves Megye Történetéből. 15. Eger, 2001. Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.+ Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Doktori (Ph.D.) értekezés tézisei. Debrecen, 2003.+ Szabó Jolán PhD értekezésének nyilvános vitájának meghívója.

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
11,35
EUR
,
12,35
USD
Number of bids:
0
Harrer Ferenc: A Fővárosi Közmunkák Tanácsa 1930-1940. Bp.,1941, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
15020.

Harrer Ferenc: A Fővárosi Közmunkák Tanácsa 1930-1940. Bp.,1941, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Budapest Története képekben 1493-1980. Képkatalógus I.-II. kötet. Főszerkesztő: Dr. Breza László. Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Budapest Gyűjteménye. Bp.,1982,1983, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói egészvászon kötésben, volt könyvtári példány.
15022.

Budapest Története képekben 1493-1980. Képkatalógus I.-II. kötet. Főszerkesztő: Dr. Breza László. Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Budapest Gyűjteménye. Bp.,1982,1983, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói egészvászon kötésben, volt könyvtári példány.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Number of bids:
0
Nagy Gergely: Budapesti vásárcsarnokok a századfordulótól napjainkig. Szelényi Károly fotóival. Veszprém, 1997, F. Szelényi Ház. Kiadói kartonált papírkötés, gazdag fotó anyaggal.
15023.

Nagy Gergely: Budapesti vásárcsarnokok a századfordulótól napjainkig. Szelényi Károly fotóival. Veszprém, 1997, F. Szelényi Ház. Kiadói kartonált papírkötés, gazdag fotó anyaggal.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Number of bids:
0
Cadioli, Pietro Lincoln: Sesto San Giovanni. Sesto San Giovanni, é.n., Il Cavallino DOro. Megjelent 300 példányban. Kiadói kartonált kötés, tékával, jó állapotban.
15024.

Cadioli, Pietro Lincoln: Sesto San Giovanni. Sesto San Giovanni, é.n., "Il Cavallino D'Oro". Megjelent 300 példányban. Kiadói kartonált kötés, tékával, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment