15803.
326. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára teljesen átdolgozta és kibővítette Dr. Czirbusz Géza. II. kötet: A nyugoti földségek. Történeti nép-, és földrajzi könyvtár. LXIV. kötet. Nagybecskerek, 1894, Pleitz Fer. Pál Könyvnyomdája, IX+771 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen.