https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 94

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kenyeres Emlékkönyv. Dr. Kenyeres Balázs egyetemi nyilvános rendes tanár negyven éves tanári működése alkalmából tisztelői, tanítványai és munkatársai által írt közlemények. Bp.,1935, Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Törvényszéki Orvostani Intézete. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, intézményi bélyegzővel.
15849.

Kenyeres Emlékkönyv. Dr. Kenyeres Balázs egyetemi nyilvános rendes tanár negyven éves tanári működése alkalmából tisztelői, tanítványai és munkatársai által írt közlemények. Bp.,1935, Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Törvényszéki Orvostani Intézete. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, intézményi bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Dr. Komáromy László: Az agyvelő boncolása. Tájbonctani és technikai útmutató. Bp.,1979, Medicina, 124 p. Ötödik kiadás. Kiadói műbőr-kötés.
15850.

Dr. Komáromy László: Az agyvelő boncolása. Tájbonctani és technikai útmutató. Bp.,1979, Medicina, 124 p. Ötödik kiadás. Kiadói műbőr-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Wilhelm Bölsche: A bacillustól a majomemberig. Fordította dr. Pogány József. Természettudományi Könyvtár. Bp, 1910, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötés, kopottas.
15851.

Wilhelm Bölsche: A bacillustól a majomemberig. Fordította dr. Pogány József. Természettudományi Könyvtár. Bp, 1910, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötés, kopottas.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Dr. Weninger Antal: Az egészség testi és lelki forrásai. Bp., 1943 , Országos Közművelődési Szövetség, 176 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15852.

Dr. Weninger Antal: Az egészség testi és lelki forrásai. Bp., 1943 , Országos Közművelődési Szövetség, 176 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0
Köbtáblák hengeralakú metszett és faragott fák köbtartalmának föllelésére. Összeáll.: Kohlmann V.+Köbtáblák metszett és faragott fák köbtartalmának főllelésére. Kohlmann V. Eilenburg, é.n., Offenhauer K.V., 48+96+140+24+104+8p. Kiadói félvászon kötésben.
15853.

Köbtáblák hengeralakú metszett és faragott fák köbtartalmának föllelésére. Összeáll.: Kohlmann V.+Köbtáblák metszett és faragott fák köbtartalmának főllelésére. Kohlmann V. Eilenburg, é.n., Offenhauer K.V., 48+96+140+24+104+8p. Kiadói félvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Raoul Francé-Annie Francé-Harrar: A kék tenger csodái. Fordította: Örley István. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, jó állapotban.
15854.

Raoul Francé-Annie Francé-Harrar: A kék tenger csodái. Fordította: Örley István. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
1931-32 Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. 4. évfolyam. Teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.
15855.

1931-32 Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. 4. évfolyam. Teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1943 Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. 16. évfolyam. Teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.
15856.

1943 Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. 16. évfolyam. Teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1934 - A Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége - A magyar orvosi nagyhét negyedik ülésszakának jegyzőkönyve. Bp., 1932. MORTESZ. 331 p. Korabeli egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
15857.

1934 - A Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége - A magyar orvosi nagyhét negyedik ülésszakának jegyzőkönyve. Bp., 1932. MORTESZ. 331 p. Korabeli egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Hans dr. Grünn: A belső gyógyítóerő Bp., 1992. Akadémiai
15858.

Hans dr. Grünn: A belső gyógyítóerő Bp., 1992. Akadémiai

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Öveges József: A legújabb kor fizikája. Ember és világ. Budapest, 1951, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
15859.

Öveges József: A legújabb kor fizikája. Ember és világ. Budapest, 1951, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Hans Backe: Kalandozások a fizika birodalmában Bp., 1980 Móra + A Világ és az Ember. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1975. Móra.
15860.

Hans Backe: Kalandozások a fizika birodalmában Bp., 1980 Móra + A Világ és az Ember. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1975. Móra.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment