https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Military

Number of items: 24

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Alapkiképzés. Szabályzat a honvédség összes alakulatai számára. 1. füzet. Bp.,(1939), Stádium, 334 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, névbejegyzésekkel.
15531.
 

Alapkiképzés. Szabályzat a honvédség összes alakulatai számára. 1. füzet. Bp.,(1939), Stádium, 334 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, névbejegyzésekkel.

 
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
14,74
EUR
,
17,04
USD
Number of bids:
0
A magyar híradótiszt-képzés története (1931-2008.) Összeállította és szerkesztette: Dr. Koczka Ferenc. Bp.,2008, Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Híradó Tanszék. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban. A szerzők közül, Dr. Kocka Ferenc nyá. ezredes (szerkesztő), Kerényi József nyá. alezredes, Balatoni Béla nyá. alezredes által aláírt példány.
15532.
 

A magyar híradótiszt-képzés története (1931-2008.) Összeállította és szerkesztette: Dr. Koczka Ferenc. Bp.,2008, Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Híradó Tanszék. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban. A szerzők közül, Dr. Kocka Ferenc nyá. ezredes (szerkesztő), Kerényi József nyá. alezredes, Balatoni Béla nyá. alezredes által aláírt példány.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
25,64
EUR
,
29,63
USD
Number of bids:
0
A világháború képes krónikája I-III.+VI-IX. kötet. (A IV., V. kötet hiányzik.) Bp., 1914-1916, Révai, Pallas Rt.-ny. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, az I-II. kötetek megviselt állapotban, sérültek, a kötésük szétvált, az I. kötet borítója elvált a könyvtesttől, a III. kötet kissé viseltes állapotban, kissé sérült kötéssel, egy illusztráció kijár, IX. kötet foltos.
15533.
 

A világháború képes krónikája I-III.+VI-IX. kötet. (A IV., V. kötet hiányzik.) Bp., 1914-1916, Révai, Pallas Rt.-ny. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, az I-II. kötetek megviselt állapotban, sérültek, a kötésük szétvált, az I. kötet borítója elvált a könyvtesttől, a III. kötet kissé viseltes állapotban, kissé sérült kötéssel, egy illusztráció kijár, IX. kötet foltos.

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
25,64
EUR
,
29,63
USD
Number of bids:
1
Tartalékos tisztek kézikönyve. + Kézikönyv a lövész tartalékos tisztek részére. Bp., é.n. Zrínyi. Egészvászon kötésben térkép mellékletekkel
15534.
 

Tartalékos tisztek kézikönyve. + Kézikönyv a lövész tartalékos tisztek részére. Bp., é.n. Zrínyi. Egészvászon kötésben térkép mellékletekkel

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
5,13
EUR
,
5,93
USD
Number of bids:
0
Honvédelmi ismeretek V-VI. Hősi magyar élet a Mohácsi vészig. Katonai földrajz. A gimnázium V., a liceum I., a gazdasági középiskolák I., valamint az iparos- és kereskedő-tanonciskolák I. osztálya számára. (Leventekiképzési Segédlet. )Bp.,1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen.
15535.
 

Honvédelmi ismeretek V-VI. Hősi magyar élet a Mohácsi vészig. Katonai földrajz. A gimnázium V., a liceum I., a gazdasági középiskolák I., valamint az iparos- és kereskedő-tanonciskolák I. osztálya számára. (Leventekiképzési Segédlet. )Bp.,1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,85
EUR
,
4,44
USD
Number of bids:
0
Kiss József háborús versei. Bp., 1915, A Hét. Kissé kopott papírkötésben, jó állapotban.
15536.
 

Kiss József háborús versei. Bp., 1915, A Hét. Kissé kopott papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
4,49
EUR
,
5,19
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

331. Auction:
Payment deadline is October 19.

332. Auction:
From 9 to 18 October
Payment deadline is 2 November

Seeing: From 15 to 18 October

 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment