Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 77

Szilassy Alfonz: Cukrászipar. I. Anyagismeret, II. Üzemtani ismeretek, III. Termelés, IV. Árszabás, V. Az ipar gyakorlása. Ipari szakkönyvtár 45-47. Bp.,é.n.[1942] ,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 260+2 p. Kiadói félvászon-kötés.
15714.

4 600 HUF
12,43
13,53
Szilassy Alfonz: Sütőipar. I. Anyagismeret, II. Üzemtani ismeretek, III. Tésztaképzés, IV. Árszabás, V. Az ipar gyakorlása. Ipari szakkönyvtár 42-44. Bp.,é.n.[1943] ,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 266+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
15715.

3 000 HUF
15
Keményffi Gábor-Tóth Illés: Cukrászkönyv. Bp.,1958, Műszaki. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban. Megjelent 2100 példányban.
15716.

2 000 HUF
A jó házikonyha. A sűtés-főzés tudományának új kódexe. Összeállította bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp, é.n., Singer és Wolfner Rt. Kilencedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, de alapvetően jó állapotban.
15717.

4 600 HUF
12,43
13,53
Gróf Khuen-Héderváry Sándorné: A főzőkanál csodálatos meséi. 303 híres szakács titka. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1943, Szerzői kiadás, (Hornyánszky Viktor-ny.) Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, a kötéstáblák belsején a papírborítás hiányos, a kötése sérült, 17/18. oldal sérült, három lap kijár (193-198.)
15718.

4 200 HUF
11,35
12,35
15719.

5 000 HUF
15720.

3 000 HUF
Gundel Károly-Reichardt György: A vendéglői felszolgálás kézikönyve.+Palkovics Ede-Dittmayer Andor: A szakácsművészet kézikönyve. Bp.,1926-1925, Stephaneum-Franklin. Átkötött félvászon-kötés, rossz állapotban, a második bekötött munka hiányos (64-77. oldalak között), a gerince sérült, a borítója sérült, kopott, sérült kötéssel, egy kijáró lappal, egy-két javított lappal.
15721.

2 000 HUF
9
Szakátsy Gyula: A jövedelmező télialama termesztés. Magyar Gyümölcs 1. kötet. Bp.,1940, Magyar Gyümölcs, 152 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, az eredeti kiadói papírborítót is bekötötték, jó állapotban.
15722.

3 000 HUF
Dobos C. József: Magyar-franczia szakácskönyv. Bp., 1984, ÁKV. Az 1881. évi kiadás reprintje. Kiadói félműbőr kötés, szép állapotban.
15723.

3 000 HUF
Köhler Ernő: Szappanok és mosószerek készítése. Elméleti és gyakorlati kézikönyv. Bp.,1942, Magyar Vegyipari Szövetség, XVI+345 p.+11 táblázat. Kiadói papírkötés, foltos, két lap összeragadt (97/98-99/100), három lapszélen sérüléssel.
15724.

2 600 HUF
7,03
7,65
Füzes Endre: A gabona tárolása a magyar parasztgazdaságokban Bp., 1984. Akadémiai Kiadó. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15725.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF